Jaukumas, aukšta kokybė ir išskirtinis dėmesys. Tai - Jūsų šeimos klinika!
 
Spausdinti

Paslaugos

Botulino injekcijos

Sendami tampame turtingesni patirtimi ir labiau pasitikime savimi, tačiau yra vienas dalykas, kurį galime prarasti – tai graži oda. Tuomet tai, ką matote išorėje, nedera su gyvybingu žmogumi, kuriuo vis dar jaučiatės. Juk Jūsų veidas yra vienas brangiausių turtų; iš veido pasaulis Jus pažįsta, per veidą Jūs išreiškiate save; kiekviena smulkmena prisideda prie Jūsų unikalios asmenybės kūrimo. Todėl verta susimastyti ir kreiptis į gydytoją, kad išsiaiškintumėte, kaip Juvederm Vistabel  gali padėti Jums įgyti natūralią išvaizdą, kuri džiugintų.

 

Kas yra Juvederm Vistabel

VistabelA tipo Botulino toksinas, kurį gamina bakterija Clostridium Botulinum. . Šis medikamentas daugiau nei 30 metų pasaulyje naudojamas įvairioms ligoms  gydyti. Estetinėje medicinoje šis preparatas sėkmingai naudojamas jau 20 metų.

 

Kam skirtas Vistabel

Vistabel vartojamas šalinti tarp surauktų antakių įsirėžiančias vidutinio gilumo arba gilias raukšles suaugusiems iki 65 m., kurios kelia didelį psichologinį diskomfortą. Taip pat kaktos mimikos raukšles, raukšles aplink akis ir neretai prakaitavimui mažinti.

 

            

 

 

Kaip veikia Vistabel

Botulino toksinas grįžtamai blokuoja nervinio impulso perdavimą nuo nervinės galūnės  iki raumens arba prakaito liaukos. Injekcijos vietoje blokuojamas raumens susitraukimas, raumuo  atsipalaiduoja, todėl mimikos raukšlės išsilygina. Po injekcijos į pažastų sritį – blokuojamas prakaito išsiskyrimas.  Po preparato injekcijos veikimas  atsiranda po 1-2 savaičių ir trunka apie 4-6 mėnesius.

 

Kada negalima Vistabel terapija

Griežtai draudžiama Vistabel naudoti kai yra padidėjęs jautrumas A tipo botulino toksinui arba betkuriai pagalbinei medžiagai. Kai yra generalizuota miastenija ( raumenų silpnumas) arba Eaton-Lamberto sindromas. Taip pat, kai numatomose injekcijos vietose yra infekcija ir/arba pacientas vartoja antibiotikus infekcijai gydyti. Vistabel injekcijos nerekomenduojamos žmonėms, turintiems rijimo ir/ar kvėpavimo sutrikimų, taip pat ir LOPL. Negydomi pacientai sergantys kraujo ar navikinėmis ligomis. Nėštumas ir žindymas nesuderinami su Botulino toksino terapija

 

Rezultatas

Gydymo poveikis stebimas po 48 val. Pastebimas rezultatas  pradeda matytis per 1 savaitę ir tęsiasi iki 4-6 mėn. Esant poreikiui, korekcija daroma po 2 sav. Procedūros kartojamos praėjus ne mažiau 3 mėn. nuo paskutinio gydymo Botulino toksinu.

 

Organizmo nepageidaujamos reakcijos po procedūros

Dauguma nepageidaujamų reakcijų yra lengvos ar vidutinio sunkumo.

Dažnos: galvos skausmas, akies voko ptozė, eritema, vietinis raumenų silpnumas, veido skausmas. Esant išreikštam kraujagyslių tinklui injekcijos vietoje gali susiformuoti mėlynė.

Nedažnos: infekcija, nerimas, parestezija, galvos svaigimas, blefaritas, akies skausmas, regos sutrikimas,virškinimo trakto sutrikimai, odos įsitempimas, patinimas, niežėjimas, odos sausumas, padidėjęs jautrumas UV spinduliams, tikas, į gripą panašūs simptomai.

 

Rekomendacijos po procedūros:

Informuojame Jus, kad:

- apie 3% papuliacijos yra nejautri botulino toksino veikimui;  

- kad nesukelti organizmo sensibilizacijos, nerekomenduojama  procedūrą atlikti dažniau nei 2-3 k. per metus;

- po procedūros rekomenduojama apie 2 val. būti vertikalioje padėtyje bei aktyviai dirbti mimikos raumenimis, kad preparatas tolygiai pasiskirstytų;

-kol rezultato efektas yra nestabilus nerekomenduojama vartoti alkoholį, degintis, mėgautis šiltomis procedūromis (kaitintis pirtyje).

Jeigu vartojate kokius nors vaistus – būtinai apie tai informuokite gydytoją!

 

Prieš ir po procedūros:

                                                         

  Koreguota pykčio raukšlė 

 

   Koreguotos kaktos mimikos raukšlės

 

   Koreguotos raukšlės  akių kampučiuose

 

 

Judita Karužienė

Judita Karužienė

Peržiūrėti CV
Registruotis

Burnos higiena

Mūsų burnos higienistės Eglės Pranulienės patarimai ir DUK atsakymai, norintiems džiaugtis sveikais dantimis:

 

 • Kokios procedūros atliekamos burnos higienos metu?

Profesionalios burnos higienos metu yra šalinamos kietosios ir minkštosios dantų apnašos, nustatomas individualus dantų valymo veiksmingumas,  dantų ir dantenų būklė,  atliekamos gydomujų preparatų (pvz.: fluoro) procedūros, pacientai mokomi asmens burnos higienos. Rekomenduojamos asmens higienos priemonės.

 

 •   Ką būtina žinoti kiekvienam apie profesionalią burnos higieną?

Profesionalia burnos higiena siekiama užkirsti kelią apnašų sukeliamoms ligoms. Kietosios apnašos yra šalinamos  ultragarsiniu skaleriu ir specialiais rankiniais instrumentais. Minkštosios apnašos ir pigmentinės dėmės (atsiradusios dėl rūkymo, juodos arbatos, kavos ar kitų dažančių maisto produktų vartojimo), yra šalinami oro abrazijos būdu. Tai labai efektyvus būdas,  atliekamas specialia smėlio srove, kuri dideliu greičiu, vienu metu išstumia orą, vandenį ir specialią sodą. Po šios procedūros dantys atgauna savo natūralią spalvą.  Vėliau dantys yra poliruojami su švelnia abrazyvine pasta su besisukančiomis gumytėmis ir šepetėliais.

 

 • Kaip kasdien rūpintis savo dantimis, kad jie būtų sveiki ir gražūs?

Kad dantukai būtų sveiki ir gražūs, turi būti atliekama kasdienė burnos ertmės priežiūra naudojant asmenines higienos priemones. Rekomenduojama kasdien du kartus per dieną valyti dantis šepetėliu, šalinant apnašas ir maisto likučius. Naudoti tarpdančių siūlą, valyti liežuvį, skalauti burną tam skirtais tirpalais. Svarbu jau vaikus nuo mažens mokyti tinkamos burnos higienos, ir diegti šiuos įpročius. Tačiau svarbu šias procedūras atlikti taisyklingai, kad jos būtų efektyvios, o kartais, kad nebūtų žalingos, svarbu išklausyti burnos higienisto patarimus.

 

 • Ar susidarę akmenys ant dantų labai kenksmingi?

Ant dantų susidarę akmenys yra labai kenksmingi, nepašalinus jų, gali išsivystyti gingivitas,o vėliau - periodontitas. Gingivitas - dantenų uždegimas, dantenos gali paburkti, valant šepeteliu kraujuoti, iš burnos pradeda sklisti nemalonus kvapas. Periodontitas - liga, kurios metu, uždegimas pažeidžia dantį supančius audinius: dantenas, periodonto raištį, cementą, alveolės kaulą. Dantys tampa paslankūs, vėliau, negydant ligos, dantys gali pradėti kristi.

 

 • Kas kiek laiko reikėtų atlikti burnos higieną?

Profesionalios burnos higienos dažnumas priklauso nuo paciento asmens higienos kokybės, akmenų kaupimosi intensyvumo, apnašų. Dažniausiai profesionali burnos higiena atliekama nuo 1 iki 4 kartų per metus.

 

 • Kokios problemos gali nulemti kraujuojančias dantenas?

Dantenos gali kraujuoti dėl per kieto  šepėtelio naudojimo ar netaisyklingo dantų valymo,  dėl kabančių plombų kraštų, netvarkingų protezų, ant jų susikaupusių apnašų, vitaminų trūkumo, kai nusilpsta imuninė sistema, sergant kraujo, kepenų ligomis, cukriniu diabetu ar vartojant kai kuriuos medikamentus. Taip pat lytinio brendimo, nėštumo ar menopauzės metu.

 

Judita Karužienė

Judita Karužienė

Peržiūrėti CV
Registruotis
Neringa Šapokaitė

Neringa Šapokaitė

Peržiūrėti CV
Registruotis

Chirurgas

Chirurgija – medicinos mokslo sritis, skirta ligų diagnostikai ir gydymui operaciniu būdu.

Ambulatorinė chirurgija yra daugiau orientuota į ligų diagnozavimą, jų prevenciją, operacinio reikalingumo nustatymą ir paruošimą operacijai. Taip pat galimos nedidelės chirurginės intervencijos, nereikalaujančios pooperacinio stacionarinio režimo (t.y. ligonis toliau sveikti gali namuose).

 

Mūsų klinikoje chirurgas gali diagnozuoti ir patarti dėl gydymo esant šioms ligoms:

 • Įvairių lokalizacijų odos ir minkštųjų audinių pūliniai, dariniai ar augliai, įaugę nagai;
 • Pilvo ertmės organų uždegiminės ligos (tulžies pūslės akmenligė, kasos uždegimas, opaligės ir pan.);
 • Pilvo sienos išvaržos;
 • Išangės ir tiesiosios žarnos ligos;
 • Priežiūra po operacijų (siūlių išėmimas, žaizdų perrišimai ir pan.).

 

Reikia pastebėti, kad ne visos chirurginės ligos gydomos tik operacija, nemažai atvejų pavyksta išgydyta pakeitus gyvenimo būdą ar mitybą.

 

 Paslauga

Kaina (Eur)

 Chirurgo konsultacija*

26.07 Eur

 Chirurgo konsultacija ir echoskopija

43.44 Eur

 Pakartotinė chirurgo konsultacija

17.38 Eur

 Perrišimas, siūlų išėmimas

11.58 Eur

 

 

Dėl kitų ALFA CLINIC chirurgo teikiamų paslaugų teiraukitės telefonais: +37067456004;  +370-52430432.

 

Gintaras Varanauskas

Gintaras Varanauskas

Peržiūrėti CV
Registruotis

Dantų balinimas

DANTŲ BALINIMAS

Šypsena – vienas pirmųjų dalykų, pastebimų sutikus naują žmogų. Baltesnė, ryškesnė šypsena gali padėti padaryti nepamirštamą įspūdį. Jei svajojate apie idealiai baltus dantis, balinimo procedūra halogenine šviesa yra geriausias pasirinkimas. 

 
Dar 1884 m. JAV buvo užfiksuotas pirmasis vandenilio peroksido panaudojimas dantų balinimui. Nuo to laiko nepaprastai daug kas pasikeitė, toli pažengė į priekį. Naujausių ir pažangiausių technologijų dėka šiandien “ALFA CLINIC” Jums gali pasiūlyti itin saugų, nesudėtingą, greitą ir efektyvų dantų balinimo metodą, naudojant halogeninę šviesą.

 
Dantų balinimas halogenine šviesa - tai pačiomis naujausiomis technologijomis paremta itin saugi procedūra. Jos metu naudojama halogeninė šviesa (ne lazeris), kurios pagalba veikiamas tik paviršinis dantų sluoksnis.


Dantų balinimo halogenine šviesa pranašumai: 
 
• Efektyvumas. Testais įrodyta, kad po balinimo halogenine šviesa, dantys pabąla per 5–14 pakopų VITA skalėje. Vidutinis išbalinimo lygis - 8 pakopos. Pacientai iš karto gali išvysti akivaizdų efektą.
 
• Greitis. Per 30–40 minučių dantų patamsėjimas, kuris formavosi metų metus, dingsta.
 
• Saugumas. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad vandenilio karbamido naudojimas dantų balinimui yra efektyvus ir saugus. Vandenilio karbamidas nepakeičia ir nepažeidžia dantų struktūros. Tuo tarpu balinimui namie skirtos priemonės gali pažeisti dantenų audinius ir padidinti dantų jautrumą.

   

          prieš                         po

        

 


 
 Dantų balinimo halogenine šviesa indikacijos:
 

 • Dantys, kurie patamsėjo dėl rūkymo, kavos ar arbatos ir panašių medžiagų vartojimo, iškart po dantų balinimo procedūros bus žymiai baltesni.
 • Dantys, turintys mažai ar vidutiniškai tetraciklino dėmių, pažeisti kitų antibiotikų ar patamsėję dėl genetinių veiksnių, bus gerokai baltesni po procedūros. Dantys matomai pabąla ne vien dėl to, kad proceso metu medžiagos reaguoja su polifenoliais ar kitais pigmentais, bet ir dėl to, kad procedūros metu yra padidinamas emalio skaidrumas;
 • Dantims, stipriai pažeistiems tetraciklino ar kitų antibiotikų, gali prireikti dviejų ar daugiau procedūrų. Tarp procedūrų privalo būti bent dviejų savaičių pertrauka. Po pirmos procedūros dantys tampa iki penkių pakopų baltesni. Po jos dauguma pacientų lieka patenkinti rezultatais, todėl apie 30 % pacientų pageidauja tik vienos procedūros.
 • Pacientams, kurių dantys nulūžę ar su stipriai pažeistu emaliu, dantų balinimo procedūros halogenine šviesa taikyti negalima.
 • Dantų balinimas halogenine šviesa dirbtiniams dantims neturės jokios įtakos.
 • Dantų balinimas halogenine šviesa neturės jokios įtakos keramikos vainikėliams ar plomboms.

 

Dažniausiai užduodami klausimai
 
1. Kam rekomenduojama atlikti dantų balinimo procedūrą halogenine šviesa?
Gyvenimo būdas, natūralus senėjimo procesas ar tiesiog genai neretai lemia tai, jog negalite džiaugtis baltais dantimis. Dantų balinimas halogenine šviesa tinka beveik kiekvienam, įskaitant žmones, kurių dantys pakeitė spalvą nuo rūkymo, kavos ar arbatos, tetraciklino ar kitų antibiotikų vartojimo ir pan.. 
Vis dėlto ne visiems dantų balinimas yra vienodai efektyvus. „ALFA CLINIC“ odontologai, apžiūrėję Jūsų burnos ertmę, įvertinę dantų atspalvį bei jų būklę, nustatys, ar Jums tinka ši balinimo procedūra.

 

2. Kaip vyksta balinimo procedūra?
1  žingsnis: izoliuojamos Jūsų dantenos ir lūpos;
2 žingsnis: dantys padengiami specialiu geliu, kuris aktyvuojamas halogeninės šviesos pagalba;
3  žingsnis: dantys padengiami apsauginiu kremu su fluoru;
4  žingsnis: Jūs džiaugiatės baltais dantimis ir spindinčia šypsena!

 
3. Kiek laiko trunka balinimo procedūra?
Tai pats greičiausias ir patogiausias būdas – dantų balinimas užtrunka vos 30 minučių. Jūsų dantų patamsėjimas, kuris intensyvėjo metų metus, bus įveiktas labai greitai. 

 
4. Kaip veikia dantų balinimo sistema?

Balinant dantis „ALFA CLINIC“ pasitelkiama pažangi dantų balinimo sistema naudojanti siaurą aukšto intensyvumo mėlynos šviesos spindulį, kurio bangos ilgis nuo 480 iki 520 nanometrų. Specialiu optiniu procesu pašalinami žalingi infraraudonieji ir ultravioletiniai spinduliai. 
Specialia halogenine šviesa aktyvuojamo gelio sudedamoji dalis yra vandenilio karbamidas. Pastarajai medžiagai skylant, aktyvuojamas laisvasis deguonis. Laisvasis deguonis yra chemiškai labai aktyvus ir oksiduodamas skaido didelius organinius junginius į smulkesnius. 
Didelės molekulės, esančios dantų emalio viduje, yra pigmentuoti (spalvoti) junginiai; būtent veikiant laisvajam deguoniui jie skyla į trumpesnes anglies grandines turinčius junginius. Dėl šios priežasties spalvą turintys junginiai tampa bespalviais ir dantys išbąla. 
Tokiu būdu iš Jūsų dantų pašalinami šlakai, susikaupę nuo dažančio maisto, gėrimų, spalvotų burnos higienos priemonių ir kt. Balinant dantis šiuo metodu nepažeidžiama dantų struktūra - įsiskverbiama tik į jų paviršinį sluoksnį.
 

5. Kiek baltesni dantys taps po balinimo procedūros?
Bandymai įrodo, kad po balinimo halogenine šviesa dantys pabąla mažiausiai 5 atspalviais pagal klasikinę VITA skalę. Balinant dantis šia sistema dantys gali būti pašviesinami net iki 14 atspalvių. Paprastai per keletą dienų po dantų balinimo procedūros dantys dar labiau išbąla. 
Rezultatai priklauso nuo to, kokio baltumo buvo paciento dantys, kiek dantys yra imlūs balinimui bei kokia yra individuali asmens gyvensena (žalingi įpročiai, individualūs higieniniai įgūdžiai, mityba ir kt.). Tačiau bet kuriuo atveju, po procedūros galėsite džiaugtis išties baltesne šypsena. 

 

6. Ar išsibalinus dantis galiu laukti ilgalaikių rezultatų?
Pirminis balinimo efektas paprastai išlieka apie du metus. Pažymėtina, jog po dantų balinimo procedūros laikantis elementarių burnos ertmės priežiūros taisyklių, Jūsų dantys visada išliks baltesni nei buvo iki tol. Siekiant išlaikyti nepriekaištingą baltumą rekomenduojama juos valyti šilkiniu siūlu ir balinančia dantų pasta du kartus per dieną, nepiktnaudžiauti dažančiu maistu ar gėrimais. 
 

7. Kaip aš turėčiau rūpintis savo baltesne šypsena po balinimo procedūros?
Per pirmas 24 valandas po balinimo procedūros patariama nerūkyti, negerti kavos, arbatos, „Coca - Colos", raudono vyno ir nevartoti kitų dažančių gėrimų bei maisto produktų. Taip pat rekomenduojama vengti spalvotos dantų pastos bei kitų spalvotų burnos priežiūros priemonių. 


8. Ar yra dantų balinimo procedūros šalutinis poveikis?

Kartais kai kuriems žmonėms po balinimo procedūros padidėja dantų jautrumas šalčiui. Šie pojūčiai paprastai išnyksta per 1-3 dienas. 


9. Ar balinimas halogenine šviesa yra saugus ?
Balinimo technologija pasitelkiant halogeninę šviesą yra visiškai saugi. Procedūros metu naudojama šalta šviesa žemoje temperatūroje negali dirginti Jūsų dantų nervų. Jūsų dantenos balinimo metu taip pat yra apsaugomos specialia medžiaga.
Moksliniai tyrimai ir klinikiniai bandymai įrodo, kad dantų balinimas halogenine šviesa, atliekamas prižiūrint odontologui, yra visiškai saugus. 

 

10. Kam nerekomenduojamam atlikti dantų balinimo procedūros?
Negalima balinti dantų su nusidėvėjusiu emaliu, esant dantenų uždegimui, periodontitui. Šią procedūrą taip pat rekomenduojama atidėti nėščiosioms, maitinančioms moterims, asmenims iki 18 metų. Svarbu žinoti, kad dirbtiniai dantys, keramikinės plombos ir vainikėliai nebąla.

 


 
Kviečiame užsirašyti į nemokamą odontologo konsultaciją dėl dantų balinimo telefonais: (8-674) 560 04; (8-5) 243 04 32

 

 

Judita Karužienė

Judita Karužienė

Peržiūrėti CV
Registruotis
Neringa Šapokaitė

Neringa Šapokaitė

Peržiūrėti CV
Registruotis

Dantų implantai

Dantų papuošalai

Dantų gydymas

Dermatovenerologas

 

Šeimos klinikos ALFA CLINIC specialistai dermavenerologai diagnozuoja ir gydo odos ligas, kosmetinius odos, nagų ir plaukų pažeidimus.

 

 Paslauga

Kaina (Eur)

 Dermavenerologo konsultacija*

 35,00 Eur

 Dermavenerologo konsultacija registruotiems pacientams

 30,00 Eur

 Dermavenerologo konsultacija dėl karpų

 30.00 Eur

 Pakartotinė dermavenerologo konsultacija

 25.00 Eur

 Nuskausminimas

 6.00 Eur

 

Lentelėje pateiktos orientacinės kai kurių ALFA CLINIC siūlomų dermavenerologinių paslaugų kainos. Tikslią kainą gali pasakyti tik gydytojas dermavenerologas, įvertinęs individualią paciento sveikatos būklę, sudaręs gydymo planą.

 

Dėl kitų ALFA CLINIC dermavenerologo teikiamų paslaugų teiraukitės telefonais: +370 67456004; +370-52430432       

 

 

Ingrida Balčiūnienė

Ingrida Balčiūnienė

Peržiūrėti CV
Registruotis
Vladimir Spilnik

Vladimir Spilnik

Peržiūrėti CV
Registruotis

Dietologas

Gydytojas dietologas – tai specialistas, konsultuojantis sveikos mitybos, svorio reguliavimo klausimais, diagnozuojantis ir gydantis nutukimą, valgymo sutrikimus, sudarantis individualius valgiaraščius, atsižvelgdamas į paciento būklę. 

 

Bendradarbiaudamas su įvairiais specialistais (endokrinologais, kardiologais, šeimos, vidaus ligų gydytojais ir kt.) siekia sumažinti esamų ligų (cukrinio diabeto, širdies ir kraujagyslių ligų, tulžies pūslės akmenligės, padidėjusio kraujospūdžio ir cholesterolio kiekio, osteoartrito ir kt.) vystymąsi, jų simptomatiką.

 

Dietologas konsultuoja pacientus šiais klausimais:

 

•         Antsvorio, nutukimo;
•         Mitybos nepakankamumo;
•         Svorio didinimo klausimais;
•         Sergančius širdies ir kraujagyslių ligomis;
•         Dislipidemijos koregavimo klausimais (padidintas cholesterolis, trigliceridai);
•         Sergančius cukriniu diabetu;
•         Sergančius inkstų ligomis;
•         Sergančiuosius podagra;
•         Mitybos korekcija po  pilvo chirurginių operacijų;
•         Sergančius skrandžio, žarnų, kasos, kepenų ligomis ;
•         Vegetarinio maitinimosi;
•         Suteikiamos sveikų žmonių, vaikų ir paauglių bei nėščiųjų ir žindyvių maitinimosi rekomendacijos. 

 

 

                                                                               Paslauga                                                                                     Kaina       (Eur)

Pirminė gydytojo dietologo konsultacija:
 • Konsultacijos metu:
 •  išsamus anamnezės surinkimas;
 • nusiskundimų, galimų skundų priežasčių išsiaiškinimas;
 • bendrų sveiko maitinimosi principų paaiškinimas;
 • sergant tam tikromis ligomis, esant fiziologinei organizmo būsenai (pvz. nėštumas) rekomenduotini ir vengtini maisto produktai.

 

Esant viršsvoriui ar nutukimui:

 • išsami anamnezė, siekiant išsiaiškinti galimas kūno masės kitimo priežastis, lydimus negalavimus ir gretutines ligas;
 • surenkama informacija, reikalinga maitinimosi plano sudarymui, aptariamos daromos maitinimosi klaidos;
 • aptariamas kūno masės koregavimo planas, parenkamas fizinis aktyvumas, aptariami rekomenduotini elgsenos pokyčiai.
 • Konsultacijos trukmė 45 min. 
20, 27 Eur

 

Pakartotinė gydytojo dietologo konsultacija: 

 • Rekomenduojama po 4-5 savaičių nuo pirminės konsultacijos (jei sudaromas individualus valgiaraštis).
 •  Svorio, kūno sudėties, maitinimosi, fizinio aktyvumo kontrolė.
 •  Elgsenos problemų sprendimas, etapinių tikslų nustatymas.

 

10,14 Eur

  

7 dienų individualaus valgiaraščio sudarymas: 

Atsižvelgiant į būklę ir surinktą anamnezę sudaromas 7 dienų individualus valgiaraštis ir maitinimosi režimas.

23,17  Eur
 

Maitinimosi rekomendacijų sudarymas (rekomenduojamų ir vengtinų maisto produktų sąrašo sudarymas).

8,69 Eur
Food Detective maisto netoleravimo tyrimas su gydytojos konsultacija

170, 88 Eur

ImuPro M maisto netoleravimo tyrimas (tiriami 44 produktai)

130,33 Eur

 ImuProS maisto netoleravimo tyrimas (tiriami 22 produktai)

107,16 Eur

ImuPro 100 maisto netoleravimo tyrimas (tiriamas 91 produktas)

376,50 Eur

ImuPro 200 maisto netoleravimo tyrimas (tiriami 182 produktai)

434,43 Eur

ImuPro 300 maisto netoleravimo tyrimas (tiriami 273 produktai) 492,35 Eur
Eugenija Časaitytė

Eugenija Časaitytė

Peržiūrėti CV
Registruotis

Detoksikacija

 

Detoksikacija po ilgalaikio  alkoholio vartojimo

 

Kreipkitės detoksikacijos paslaugos, jei keletą dienų ar savaičių be pertraukos vartojote alkoholinius gėrimus ir skundžiatės:

-bendru silpnumu;

 

- nerimu;

 

- drebuliu;

 

- stipriu širdies plakimu;

 

- pykinimu;

 

- stipriais galvos skausmais, svaigimu;

 

- bendra dehidratacija.

 

 

Klinikinio toksikologo konsultacija

Konsultuojame ūminių bei lėtinių apsinuodijimų klausimais, atliekame reikalingus tyrimus, skiriame gydymą.

Gydome lėtinio alkoholio vartojimo sukeltas komplikacijas, skiriame palaikomąjį gydymą nuo alkoholio vartojimo sulaikančiais medikamentais.

 

Priklausomybės nuo alkoholio gydymas

Ambulatorinė detoksikacija trunka 3 - 12 valandų, esant reikalui sudaromas kelių dienų ar ilgalaikis gydymo planas. Detoksikacijos metu skiriamas gydymas pagerina savijautą ir sudaro sąlygas išblaivėti, gydomas ilgalaikio alkoholio vartojimo sukeltas „pagirių sindromas“ arba alkoholinė abstinencija. Skiriamas ilgalaikio piktnaudžiavimo alkoholiu sukeltų komplikacijų tęstinis gydymas. Abstinencijos gydymo paslauga teikiama patogiu pacientui metu.

Gydymas bei jo trukmė skiriama individualiai priklausomai nuo bendros sveikatos būklės, piktnaudžiavimo alkoholiu trukmės.

Siekiantiems visiškai atsisakyti alkoholio vartojimo, sudaromas individualus gydymo planas. Bendradarbiaujant su psichologais ir psichoterapeutais padedama mokytis gyventi blaiviai.

 

Paslaugos                                                                                Kaina (Eur)        
Toksikologo konsultacija  28,96 
Detoksikacija klinikoje 101,37

Anonimiškumas garantuojamas.

 

 

Užsakyti paslaugas galite

Paskambinę: +370 674 54112      

Parašę: gabriele@alfaclinic.lt (Gabrielė- medicinos vadybininkė).

Dovanų čekis

Gražiausių švenčių proga brangiems žmonėms yra įprasta linkėti sveikatos. Kodėl? Todėl, kad sveikata - didžiausias turtas, kurį būtina saugoti ir puoselėti.

Siūlome pasirūpinti savo mylimų žmonių sveikata jau dabar - įsigykite ALFA CLINIC dovanų kuponų profilaktiniams sveikatos patikrinimui arba dantų priežiūrai.

 

  

 

Sumą bei pristatymo būdą galėsite pasirinkti patys. Kuponus galite įsigyti neišeidami iš namų/ofiso.

 

 Dėl dovanų kuponų įsigijimo prašome kreiptis į pardavimų vadybininkę Gabrielę: +370 674 54112,gabriele@alfaclinic.lt

Echoskopijos paslaugos

Echoskopija kitaip dar vadinama ultragarsiniu tyrimu. Tai diagnostikos metodas, paremtas ultragarso savybe plisti skysčiais. Ultragarsinis tyrimas labiausiai tinka minkštiesiems audiniams ir organams: pilvo, lytinei ir šlapimo sistemai, skydliaukei, krūtims, sąnariams, net naujagimių galvos smegenims. Labai plačiai šis tyrimo metodas taikomas akušerijoje. Tai sąlyginai greitai atliekamas nekenksmingas tyrimas, ultragarso spinduliuotė – ne jonizuojanti.

 

Paslauga

Kaina (Eur)

Vienos krūties echoskopija su echogramomis

14, 48 Eur

Krūtų echoskopija su echogramomis

23, 17 Eur

Vaisiaus echoskopija su echogramomis

39, 10 Eur

Vaisiaus echoskopija ir fetoplacentinės kraujotakos tyrimas dopleriu

40, 55 Eur

Vaisiaus echoskopija (dvyniai ir daugiau)

52, 13 Eur

Vaginalinė echoskopija

31, 86 Eur

Ultragarsinė ankstyva nėštumo diagnostika

20, 27 -26, 07 Eur

Transabdominė moteriškų genitalijų echoskopija su echogramomis

24, 62 Eur

Pilvo organų echoskopija su echogramomis

34, 75 Eur

Kaklo kraujagyslių dvigubas skenavimas su echogramomis

40, 55 Eur

Inkstų echoskopija su echogramomis

24, 62 Eur

 

Lentelėje pateiktos orientacinės kai kurių ALFA CLINIC siūlomų echoskopijos paslaugų kainos.
Dėl kitų ALFA CLINIC teikiamų echoskopijos paslaugų teiraukitės telefonais: +370 67456004;  +370-52430432.

 

Daugiau apie ALFA CLINIC echoskopuotoją skaitykite čia...

 

Alvydė Dačkauskaitė

Alvydė Dačkauskaitė

Peržiūrėti CV
Registruotis

Endokrinologas

Gydytojas endokrinologas diagnozuoja ir gydo ligas, atsiradusias dėl endokrininių liaukų veiklos sutrikimo: skydliaukės patologiją, cukrinį diabetą, hormoninius sutrikimu. Taip pat atliekadiagnostinius tyrimus: echoskopiją, punkcinę biopsiją, laboratorinius kraujo tyrimus (visų hormonų, antikūnų, glikozilinto hemoglobino, glikemijos, gliukozės tolerancijos testai ir kt.)

 

 

Dažniausiai pasitaikančios endokrinologinės ligos:

 • Gūžys (struma)
 • Cukrinis diabetas
 • Nutukimas
 • Antinksčių ligos 

 

Paslauga

Kaina (Eur)

Endokrinologo konsultacija*

23, 17 Eur

Endokrinologo konsultacija su skydliaukės echoskopija

34, 75 Eur

Pakartotinė endokrinologo konsultacija

17, 38 Eur

Turintiems gydytojo siuntimą (forma Nr. 027/a) ir apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu, daugumos gydytojų specialistų konsultacijų bazinę kainą kompensuoja teritorinės ligonių kasos. Tikslesnės informacijos teiraukitės registratūroje.

 

Lentelėje pateiktos orientacinės kai kurių ALFA CLINIC siūlomų endokrinologo paslaugų kainos.


Dėl kitų ALFA CLINIC endokrinologo teikiamų paslaugų teiraukitės telefonais:

+370  67456004; +370-52430432. 

 

Estetinis plombavimas

Estetinis protezavimas

Gediminas Kapušinskas

Gediminas Kapušinskas

Peržiūrėti CV
Registruotis
Judita Karužienė

Judita Karužienė

Peržiūrėti CV
Registruotis
Neringa Šapokaitė

Neringa Šapokaitė

Peržiūrėti CV
Registruotis

Gastroenterologas

Gydytojas gastroenterologas diagnozuoja ir gydo virškinamojo trakto  ligas: skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opaligę, gastroezofaginio refliukso ligą, tulžies pūslės akmenligę, hepatitus, kasos ligas, dirgliosios žarnos sindromą, vidurių užkietėjimą ir kt. Taipogi klinikoje atliekami echoskopiniai tyrimai.

 

Paslauga

Kaina (Eur)

Gastroenterologo konsultacija

26, 07 Eur

Gastroenterologo pakartotinė konsultacija

17, 38 Eur

Pilvo organų echoskopija su echogramomis

34, 75 Eur

Dėl kitų ALFA CLINIC gastroenterologo teikiamų paslaugų teiraukitės telefonais: +370 67456004 ; +370-52430432.

 

 

 

Genetikas

Gydytojas genetikas konsultuoja sveikatos profilaktikos bei vaisingumo klausimais. Konsultacijos metu šeimai ar asmeniui yra išaiškinamas ligos paveldėjimo pobūdis, pasikartojimo rizika. Nėščiosios konsultuojamos dėl sveikatos prognozės ir ligų rizikos įvertinimo vaisiui. Sudaromas šeimos genetinis medis, paskiriami genetiniai tyrimai.

Naujausių genetikos mokslo pasiekimų dėka ALFA CLINIC šeimos klinikoje net ir sveikiesiems ištiriamas genų rinkinys, išaiškinant kuriomis ligomis žmogus turi polinkį susirgti, ir sudaromas rekomendacijų planas, kaip galima užkirsti kelią tų ligų atsiradimui.

 

Nėščiųjų genetiniai tyrimai

 

Paslauga

 Kaina (Eur)

 Gydytojo genetiko konsultacija*

 50, 00 Eur

 Pirmo nėštumo trimestro PRISCA  (PAPP-A, β-HCG)

 50, 68 Eur

 Antro nėštumo trimestro PRISCA  (AFP, HCG, uE3)

 37, 65 Eur

 Neinvazinis prenatalinis DNR tėvystės nustatymo tyrimas (tiriamas motinos ir galimo tėvo  kraujas)

 2128, 42 Eur

 Natera neinvazinisįvertinantis 5 chromosomines vaisiaus ligas bei lytį 

  549, 00 Eur

 Natera neinvazinis, įvertinantis 5 chromosomines vaisiaus ligas, lytį bei 5   mikrodelecinius sindromus 

 749, 00 Eur

 Kariotipo nustatymas iš amniocitų arba choriono gaurelių

 227, 35 Eur

 Chromosomų tyrimas fluorescentinės in situ hibridizacijos metodu

 398, 23 Eur

 Horizon 4 Panel (CF, SMA, FRAGILE X, DMD)

 650, 00 Eur

 Horizon 27 panel (Pan-ethnic Standart) 

 750, 00 Eur

 Horizon 106 panel (Comprehensive Jewish)

 850, 00 Eur

 Horizon 137 panel (Pan-ethnic Large) 

 850, 00 Eur

 Horizon 247 panel (Pan-ethnic Extended)

 950, 00 Eur

 

 

Tyrimai dėl vaisingumo

 

Paslauga

 Kaina (Eur)

  Kariotipo iš periferinio kraujo limfocitų nustatymas

 127,43 Eur

  Nevaisingumo tyrimas (Male factor Infertility Complex MFI test: Y- chromosome deletions (Asper Biotech)

 118 Eur

  F508del mutacijos cistinės fibrozės transmembraninio laidumo reguliavimo baltymo (CFTR) gene nustatymas

 147,13 Eur

 

  Venų trombozės rizikos faktorius (factor V Leiden mutation, the prothrombin G20210A mutation, and mutations C677T and A1298C of the MTHFR gene) (Asper Biotech)                       

 118 Eur

 

  Hiperadrogenizmas (delecija gene UGT2B17)

 215,04

  Įgimtas kiaušidžių defektas POF (premature ovarian  failure) (CGG)n ekspansija  FMR1 gene

 273,69

  Vyrų nevaisingumas – 289 mutacijų gene CFTR (tarp jų 8 dažniausios: F508del,  R117H, CFTRdele2,3, G551D, G542X, R553X, IVS8-T+(TG)n, D1152)

 332,34

  Azoospermija mikrodelecijos regione AZF, chromosomoje Y (6 loci)

 273,69

 Vyrų nevaisingumas – panelis: kariotipas+CFTR+AZF

 566,93

Alzheimerio liga – panelis: ApoE+beta-APP+PSEN1+PSEN2

 488,73

 

 

Mutacijų tyrimai dėl įgimtų ligų

 

Paslauga

 Kaina (Eur)

Kariotipo iš periferinio kraujo limfocitų nustatymas

127,43 Eur

Fragilios X chromosomos nustatymas iš kraujo limfocitų

134, 09 Eur

Pasikartojančių seku skaičiaus hantingtino gene tyrimas

150, 60 Eur

Delecijų distrofino gene nustatymas

159, 29 Eur

Delecijų SMN1 gene nustatymas

213, 74 Eur

R408W mutacijos nustatymas PAH gene

199, 26 Eur

(CA) (n) pasikartojančių sekų polimorfizmo tyrimas disrtofino gene (DMD-45 ir DMD-50)

163, 06 Eur

 

CMT1A geno duplikacijos nustatymas

206, 21 Eur

Pasikartojančių sekų skaičiaus hibridizacijos tyrimas FMR-1 gene (Fragilios X sindromas)

246, 18 Eur

Biocheminiai tyrimai mukopolisacharidozėms nustatyti

93, 26 Eur

Triptofano metabolite nustatymas šlapime

39, 10 Eur

Kiekybinis aminorūgščių kraujo plazmoje tyrimas

144, 81 Eur

Organinių rūgščių tyrimas

141, 33 Eur

Ilgo QT sindromą lemiančių genų mutacijų tyrimas

2273, 52 Eur

Paveldimo neurosensorinio kurtumo tyrimas APEX metodu

880, 44 Eur

CMTX1 lemiančių GJB1 geno taškinių mutacijų nustatymas

217, 22Eur

RNA1 geno 1555A>G mutacijos tyrimas

173, 48 Eur

GJB2 geno mutacijos tyrimas                         

300, 63 Eur

Hipertrofinę kardiomiopatiją lemiančių genų mutacijų tyrimas

2539, 97 Eur

Kurtumas (3 mutacijos 35delG, 310del14, IVS+1G>A  GJB2 gene)

234,59 Eur

Epidermolysis bullosa (mutacijos gene COL7A1)

293,24 Eur

Žilbero sindromas ((TA)n gene UGT1A1)

215,04 Eur

Hemochromatozė (2 mutacijos C282Y ir H63D gene HFE)

234,59 Eur

Wilsono liga (mutacija H1069Q gene ATP7B)

246,32 Eur

Trombocitopenija (mutacijos gene MASTL ir gene ANKRD26)

332,34 Eur

Hiper-IgE sindromas (mutacijos gene STAT3)

351,89 Eur

Andersen-Tawil  sindromas, Long QT (mutacijos 2 egzone geno KCNJ2)

410,54 Eur

Hipercholesterolemija     4 mutacijos gene ApoB

230,68 Eur

                                             mutacija gene LDLR

230,68 Eur

                                             panelis: ApoB+LDLR

324,52 Eur

Predispozicija širdies  infarktui (mutacija R952Q gene LRP8 ir CYP1A2*1F)

293,24 Eur

Fruktozemija  2 mutacijos: A150P ir A175 D gene ALDOB (su galimybe nustatyti retas mutacijas)

324,52 Eur

Galaktozemija egzonai (6, 7, 8, 9,  mutacijos Q188R ir K285 R gene GALT)

340,16 Eur

Smith-Lemli-Opitz  sindromas (p. Trp 151 X, p. Vel 326 Leu, p. Leu 157 Pro, p. Arg 353 Trp, IVS8-1G>C, p.Arg 446 Gln   gene DHCR)

97,75 Eur

Retto sindromas (muracijos egzone 3 ir 4 geno MECP2)

371,44 Eur

Friedreicho ataksija (mutacijos gene FXN)

410,54 Eur

Šeiminė adenomatozinė  polipozė FAP(familial  adenomatous poliposis) I etapas APC geno tyrimo

332,34 Eur

Leukemija, policitemija (mutacija V617F gene JAK2)

281,51 Eur

Achondroplasia (mutacija p.G380R (G>A ir G>C) gene FGFR3)

254,14 Eur

Hipochondroplasia (mutacija c.1620C>A ir c.1620C>G gene FGFR3)

254,14 Eur

Freeman-Sheldon  sindromas (mutacijos R672C ir R672H gene MYH3)

320,61 Eur

McCune-Albright  sindromas (mutacijos 565delCTGA ir R210H egzonie 7 geno GNAS)

332,34 Eur

Milibrey nanism  sindromas (mutacija c.493-2A>G gene  TRIM37)

363,62 Eur

Tanatoforic dysplasia (eksonas 7)

332,34 Eur

Tanatoforic dysplasia (eksonas 8)

332,34 Eur

Protinio atsilikimo dismorfologiniai sindromai (Mental retardation+  dysmprphic sindrome) MLPA subtelomerinis testas (daromas jeigu kariotipas normalus ir Fra(X) negatyvus)

347,98 Eur

Testas diagnozuoja apie  20  mikrodelecinių  sindromų MLPA mikrodelecinis testas

371,44 Eur

Testas diagnozuoja labai mažas submikroskopinės chromosominės aberacijos arrayCGH

879,72 Eur

 

Kiti genetiniai tyrimai (tėvystė, polinkio laipsnio sirgti įvairiomis ligomis nustatymas ir kt.)

 

Paslauga

 Kaina (Eur)

Telomerų ilgio matavimo testas TAT (Life Length)

399 Eur

Tėvystės testas (tiriamas tėvas, motina ir vaikas) (Asper Biotech)

176 Eur

Tėvystės testas su teismo eksperto išvadomis

271 Eur

Genetinio polinkio į ligas tyrimas (Pharma DNR)

578, 95 Eur

Laktozės netoleravimo testas (Asper Biotech)

118 Eur

Celiakijos testas (Asper Biotech)

118 Eur

Alzheimer Disease diagnostic package (APOE)

117 Eur

Parkinson Disease diagnostic package (ADH1C, ATP13A2, ATXN2, DNAJC6, EIF4G1, FBXO7, GBA, GIGYF2, PARK7, PINK1, PLA2G6, SLC6A3, SNCA, TBP, UCHL1, VPS35)

1299 Eur

Familial Hypercholesterolemia diagnostic package (APOB, LDLR, LDLRAP1, PCSK9)

1199 Eur

Statin-Induced Myopathy diagnostic package (Asper Biotech)

117 Eur

 

Dėl kitų ALFA CLINIC gydytojo genetiko teikiamų paslaugų teiraukitės telefonais: +370 67456004; +370-52430432.

 

Apie galimybę naudotis paslaugomis išsimokėtinai

 

 

Dr. Danielius Serapinas

Dr. Danielius Serapinas

Peržiūrėti CV
Registruotis

Giminystės nustatymo DNR testai

Ginekologija

ALFA CLINIC gydytojai ginekologai visapusiškai rūpinasi moterų sveikata: konsultuoja pacientes, diagnozuoja bei gydo įvairius ginekologinius susirgimus, lytiniu keliu plintančias ligas. Klinikoje atliekami echoskopijos tyrimai, vykdoma visapusiška nėščiųjų priežiūra, konsultuojama kontracepcijos ir nevaisingumo klausimais.

 

Paslauga

Kaina (Eur)

Ginekologo konsultacija*

23, 17 Eur

Pakartotinė ginekologo konsultacija

20, 27 Eur

Kolposkopija

26, 65 Eur

Kriodestrukcija

55, 03 Eur

Krūtų apžiūra

11, 58 Eur

Krūtų echoskopija su echogramomis

23, 17 Eur

Pirminė nėščiųjų apžiūra

30, 41 Eur

Pakartotinė nėščiųjų apžiūra                      

36, 20 Eur

Nėščiųjų apžiūra su echoskopija

49, 24 Eur

Pakartotinė nėščiųjų apžiūra su echoskopija

36, 20 Eur

Vaisiaus sprando raukšlės storio matavimas 12-14 sav.

62, 29 Eur

Spiralės „MIRENA“ įvedimas (be spiralės kainos)

56, 19 Eur

Spiralės įvedimas (be spiralės kainos)

37, 65 Eur

Spiralės pašalinimas

27, 51-40, 55 Eur

Laktostazės likvidavimas (40 min)

23, 17 Eur

Akušerės vizitas į namus

57, 92 Eur

Pagalba į namus po gimdymo (išsamus mokymas ir konsultacija)

115, 85 Eur

 

Lentelėje pateiktos orientacinės kai kurių ALFA CLINIC siūlomų ginekologinių paslaugų kainos. Tikslią kainą gali pasakyti tik gydytojas ginekologas, įvertinęs individualią Jūsų sveikatos būklę, sudaręs gydymo planą.

 

Dėl kitų ALFA CLINIC akušerių-ginekologų atliekamų paslaugų teiraukitės telefonais: +370 67456004; 852430432.

 

Aldona Kevličienė

Aldona Kevličienė

Peržiūrėti CV
Registruotis
Anželika Kobelis

Anželika Kobelis

Peržiūrėti CV
Registruotis
Olga Bogdanovienė

Olga Bogdanovienė

Peržiūrėti CV
Registruotis

Implantologija

Danties implantacija – tai prarasto danties atstatymo būdas danties implantu.              

Danties implantas – tai danties šaknį atstojantis specialios formos titano lydinio varžtas, kurį organizmas gerai toleruoja.

 

 

Dantų implantai sriegiami  visų amžiaus grupių pacientams, tačiau ne jaunesniems nei  18 m. amžiaus. Procedūra taikoma kuomet prarandamas vienas, keli ar net visi dantys. Implantai sukami  į viršutinį ir/arba apatinį žandikaulį. Implantų pagalba atstatoma kramtymo funkcija bei estetinis vaizdas.

Mūsų klinikoje naudojami tik pažangūs MegaGen, Straumann implantai, kurie sukurti taip, kad kiekvienos, net ir sudėtingiausios procedūros metu, chirurginė intervencija būtų minimali, o pasiektas rezultatas – nepriekaištingas ir ilgaamžis.

Visas implantavimo ir protezavimo laikotarpis, priklausomai nuo paciento burnos ertmės bei sveikatos būklės, gali užtrukti 1-6 mėn. Šiuo laikotarpiu numatomi 4-5 vizitai pas gydantį odontologą.

 

1 Vizitas: Atliekamos dažniausiai  visos chirurginės procedūros susijusios su dantų implantavimo paslaugomis. Esant poreikiui, pirmo vizito metu gydytojas gali pašalinti dantį ir į jo vietą įsriegti implantą, priauginti kaulą.

 

2 Vizitas: Po 1 sav.nuo implanto įsriegimo, pašalinami siūlai, įvertinamas gijimas.

3 Vizitas: Po 2-6 mėn. pradedamas protezavimo procesas, nes implantas būna visiškai prigijęs kaule. Pradžioje atidengus implant viršūnę, užsuksama dantenas formuojanti gijimo galvutė. Neretai tai pavyksta padaryti implantacijos metu, kuomet implantas įsisriegia į kaulą labia tvirtai. Tuomet šis etapas praleidžiamas. Jei reikalinga uždėti dantenas formuojančią dalį, tuomet pacientas ją turi nešioti 2-3 sav.

 

4 Vizitas: Nuimami dantų atspaudai vainikėliui ant implanto pagaminti. Tam naudojamos papildomos dalys. Pasirenkama vainikėlio rūšis, spalva, fotografuojama.

 

5 Vizitas: Pagamintas dantis laboratorijoje pamatuojamas, patikrinamas sukandimas, forma, spalva. Jei dantis atitinka visus reikalavimus bei norimus parametrus, pritvirtinamas prie sugijusio danties implanto.

 

 

 

Nesvarbu kokio gamintojo implantą  pasirinksite, norėdami ilgiau išsaugoti gražią šypseną ir sveikatą, turėsite kruopščiai prižiūrėti sudėtus dantis kaip savus, bei 2-3 kartus per metus apsilankius pas savo odontologą atlikti profesionalią burnos higieną.

Mūsų sukamiems implantams suteikiama viso gyvenimo garantija. Jei implantas neprigyja, jis nemokamai pakeičiamas nauju. Po dantų implantacijos pacientui įteikiamas originalus implanų pasas, patvirtinantis suteikiamą garantiją. 

Kardiologas

Širdies ir kraujotakos ligos – pagrindinė šio amžiaus sveikatos problema. Nuo aterosklerozės, širdies nepakankamumo, hipertenzijos, miokardo infarkto pasaulyje miršta daugiausiai žmonių.  Laiku aptikus kraujotakos ir širdies sutrikimus, galime kartu užkirsti kelią sudėtingiems negalavimams. „ALFA CLINIC“ kardiologas modernia aparatūra diagnozuoja ir gydo širdies bei kraujagyslių ligas, konsultuoja sveikos gyvensenos, širdies ligų profilaktikos klausimais.

 

Paslauga

Kaina (Eur)

Kardiologo konsultacija*

28, 96 Eur

Kardiologo konsultacija su echoskopija

52, 13 Eur

Pakartotinė kardiologo konsultacija

14, 48 Eur

Elektrokardiograma

10, 14 Eur

Kojų venų doplerizacija

26, 07 Eur

Kojų venų ir arterijų doplerizacija

36, 20 Eur

Širdies echoskopija

26, 07 Eur 

Lentelėje pateiktos orientacinės kai kurių „ALFA CLINIC“ siūlomų kardiologinių paslaugų kainos. Tikslią kainą gali pasakyti tik gydytojas kardiologas, įvertinęs individualią Jūsų sveikatos būklę, sudaręs gydymo planą


Dėl kitų „ALFA CLINIC“ kardiologo teikiamų paslaugų teiraukitės telefonais: +370-67456004; 852430432.

Kineziterapeutas

Kineziterapija – tai gydymas judesiu, skausmo mažinimas ir panaikinimas, sutrikusios funkcijos atstatymas, ko pasekoje pagerėja ne tik raumenų ir sąnarių būklę, bet ir pašalinamas fizinis bei prichologinis nuovargis, įtampa, sugrįžta energija, visapusiškai pagerėja sveikata, o su ja ir gyvenimo kokybė.

Šeimos klinikos ALFA CLINIC kineziterapeutai konsultuoja ir taiko atitinkamas kineziterapines metodikas bei priemones turintiems sveikatos problemų ar tiesiog norintiems atsipalaiduoti.

 

Paslaugos

Kaina (Eur)

Bendras masažas (suaugusiems)

33, 31 Eur

Bendras masažas (vaikams)

17, 38 Eur

Galvos (kaktos ir plaukuotosios galvos dalies) masažas

12, 16 Eur

Kaklo (nugarinio, šoninių, priekinio paviršiaus) masažas

5, 79 Eur

Kompleksinis galvos ir pečių juostos masažas

21, 72 Eur

Viršutinių galūnių (rankos, pečių lanko raumenų ir mentės srities) masažas        

12, 16 Eur

Pilvo sienos masažas

8, 69 Eur

Juosmens- kryžmens srities masažas

7, 24 Eur

Nugaros ir juosmens sričių masažas

21, 72 Eur

Segmentinių priestuburinių kaklo-krūtinės sričių masažas

10, 14 Eur

Kompleksinis nugaros ir kojų masažas

27, 51 Eur

Kojų (pėdos, blauzdos, šlaunies) masažas

13, 61 Eur

Kompleksinis galvos ir nugaros masažas

24, 62 Eur

Pečių juostos masažas

13, 61 Eur

Veido masažas su dekolte zona

17, 38 Eur

Bioptron šviesos terapija, 1 min.

0, 35 Eur

 

Dėl kitų ALFA CLINIC kineziterapeutų teikiamų paslaugų ir kainų teiraukitės telefonais: +370-

67456004+370-52430432. 

 

Jūratė Domeikaitė

Jūratė Domeikaitė

Peržiūrėti CV
Registruotis

Kūdikio lyties nustatymo DNR testai

Lėtinių apsinuodijimų gydymas

LOR (ausų, nosies, gerklės) gydytojas

Kankina sloga? "Savarankiški" gydymo būdai neefektyvūs? Metas pasikonsultuoti su profesionalu!

Šeimos klinikos ALFA CLINIC LOR specialistai konsultuoja, diagnozuoja ligas, gydo pacientus, turinčius nosies, ausų, ryklės, gerklų, balso stygų sutrikimų.

 

Paslauga

Kaina (Eur)

LOR gydytojo konsultacija*

23, 17 Eur

Pakartotinė LOR gydytojo konsultacija

17, 38 Eur

Ausų prapūtimas pagal Policerį

5, 79 Eur

Sieros kamščio pašalinimas (iš vienos ausies)

11, 58 Eur

Ryklės krioterapija

10, 14 Eur

 

Lentelėje pateiktos orientacinės kai kurių ALFA CLINIC otorinolaringologo atliekamų paslaugų kainos. Tikslią kainą gali pasakyti tik gydytojas otorinolaringologas, įvertinęs individualią paciento sveikatos būklę, sudaręs gydymo planą. 

Dėl kitų ALFA CLINIC otorinolaringologo teikiamų paslaugų teiraukitės telefonais: +370-67456004;+370-52430432.

 

Daugiau apie ALFA CLINIC LOR gydytoją skaitykite čia... 

 

 

Andrius Matulevičius

Andrius Matulevičius

Peržiūrėti CV
Registruotis

Masažai

Masažo terapija yra labai senas gydymo būdas, besivystantis ir šiandien. Tai puikus gydomasis, antistresinis metodas, kuriam nereikia jokių vaistų. Masažu gydo celiulitą, sprando, stuburo, raumenų, sąnarių skausmus, mažina antsvorį, atstato judesių laisvumą po traumų, insulto ar kitų susirgimų, šalina raukšles ir strijas, stangrina odą, gerina kraujotaką. Trumpai sakant, masažas – gera priemonė daugeliui sveikatos problemų spręsti.

 

Paslaugos

Kaina (Eur)

Bendras masažas (suaugusiems)

33, 31 Eur

Terapinis viso kūno masažas atsisiųsti aprašymą

27, 51 Eur

Bendras masažas (vaikams)

17, 38 Eur

Galvos (kaktos ir plaukuotosios galvos dalies) masažas

12, 16 Eur

Kaklo (nugarinio, šoninių, priekinio paviršiaus) masažas

5, 79 Eur

Kompleksinis galvos ir pečių juostos masažas

21, 72 Eur

Viršutinių galūnių (rankos, pečių lanko raumenų ir mentės srities) masažas        

12, 16 Eur

Pilvo sienos masažas

8, 69 Eur

Juosmens- kryžmens srities masažas

7, 24 Eur

Nugaros ir juosmens sričių masažas

21, 72 Eur

Segmentinių priestuburinių kaklo-krūtinės sričių masažas

10, 14 Eur

Kompleksinis nugaros ir kojų masažas

27, 51 Eur

Kojų (pėdos, blauzdos, šlaunies) masažas

13, 61 Eur

Kompleksinis galvos ir nugaros masažas

24, 62 Eur

Pečių juostos masažas

13, 61 Eur

Veido masažas su dekolte zona

17, 38 Eur

Bioptron šviesos terapija, 1 min.

0, 35 Eur

 

Dėl kitų ALFA CLINIC kineziterapeutų teikiamų paslaugų ir kainų teiraukitės telefonais: +370-

67456004+370-52430432. 

 

Jūratė Domeikaitė

Jūratė Domeikaitė

Peržiūrėti CV
Registruotis
Laimutis Juozas Kacienas

Laimutis Juozas Kacienas

Peržiūrėti CV
Registruotis

Neurologas

Šeimos klinikos ALFA CLINIC neurologas, konsultuoja ir gydo pacientus, turinčius nervų sistemos sutrikimų. Gydytojo neurologo darbo sritis – žmogaus centrinė, periferinė, vegetacinė nervų sistemos, jų dangalai, kraujagyslės, aplinkiniai audiniai ir kt.

 

Paslauga

Kaina (Eur)

Neurologo konsultacija*

23, 17 Eur

Pakartotinė neurologo konsultacija

17, 38 Eur

Neurologo konsultacija namuose

57, 92 Eur

Detoksikacija namuose (Vilniaus mieste) 

72, 41 Eur

Paravertebralinė blokada (1 procedūra)

13, 03 Eur

Akupunktūra (1 seansas)

13, 03 Eur

Tunelinė blokada

24, 62 Eur

 

Lentelėje pateiktos orientacinės kai kurių ALFA CLINIC siūlomų neurologo paslaugų kainos. Tikslią kainą gali pasakyti tik gydytojas neurologas, įvertinęs individualią paciento sveikatos būklę, sudaręs gydymo planą.
Dėl kitų ALFA CLINIC neurologo teikiamų paslaugų teiraukitės telefonais: +370 67456004;+370-52430432.  

 

Boris Pulčenko

Boris Pulčenko

Peržiūrėti CV
Registruotis
Laimutis Juozas Kacienas

Laimutis Juozas Kacienas

Peržiūrėti CV
Registruotis

Odos užpildų injekcijos su hialurono rūgštimi

       Kuo žmonės jauniau atrodo, tuo geriau jie jaučiasi. Vis dėl to senėjimas yra nesustabdomas procesas. Senstant kūnui, sensta ir oda – jos išvaizda ir savybės pakinta. Amžius, hormonai, saulės vonios ir rūkymas – visi šie veiksniai lemia raukšlių ir raukšlelių susidarymą. Oda pasidaro pažeidžiama ir ne tokia elastinga.

 

       Šių veido raukšlių sumažinimas ar visiškas panaikinimas bei veido kontūrų apimties, pilnumo atkūrimas yra atliekamas injekciniais hialurono rūgšties užpildais arba kitaip vadinamomis grožio injekcijomis. Lašelis hialurono rūgšties įleidžiamas į trūkstamą vietą, todėl iš karto užpildo raukšlę. 

 

 

       Senstant oda netenka hialurono rūgšties (HA) – elemento, kuris itin svarbus palaikyti odos drėgmei. Riebalus išskiriančių liaukų aktyvumas sumažėja, ir oda ima sausėti, atrodo ne tokia putli ir glotni. Dėl sumažėjusio kraujagyslių kiekio oda praranda savo jaunatvišką spalvą ir švytėjimą. Be šių pokyčių mus dar veikia ir žemės traukos jėga – ji traukia odą žemyn ir ši nukąra.

 

Galimybės

Odos užpildai su hialurono rūgštimi yra populiarus pasirinkimas tarp visų raukšlių lyginimo būdų. Šie užpildai veiksmingai sumažina senėjimo požymius ir kartu drėkina odos audinį. Procedūra greita, patogi, o rezultatus galite matyti iškart.

Milijonai žmonių visame pasaulyje, kurie nori išryškinti savo veido grožį, renkasi Juvederm.

 

Juvederm -  tai veido užpildų injekcijos, kurios švelniai sumažina senėjimo požymius arba subtiliai paryškina tai, ką davė gamta. Juvederm asortimente yra produktų kiekvienai veido sričiai, tad gydytojas gali parinkti Juvederm produktus, kurie optimaliai išryškins Jūsų geriausius bruožus ir suteiks puikią natūralią išvaizdą. Kreipkitės į gydytoją, kad išsiaiškintumėte, kaip Juvederm gali padėti Jums įsigyti natūralią išvaizdą, kuri džiugintų.

 

Kaip veikia Juvederm

Konkrečiai ir unikaliai problemai išspręsti sukurtos atskiros šio švelnaus gelio formulės. Gydytojas suleidžia gelį po oda ypač plona adata. Gelis užpildo mimikos raukšles ir subtiliai prideda apimties. Gelyje esanti hialurono rūgštis sulaiko drėgmę. Priklausomai nuo procedūros ir produkto, rezultatai išlieka iki 18 mėn. Juvederm sudėtyje yra lidokaino – anestetiko, dėl kurio procedūra būna malonesnė. Juvederm vycross gamos užpildais koreguojamos tiek smulkios mimikos raukšlės, tiek gilios klostės ir raukšlės.

 

Kaip vyksta procedūra

Injekcijos procedūra gali trukti vos keletą minučių. Trukmė priklauso nuo koreguojamos veido srities. Gydytojas labai plona adata įšvirkščia užpildo po oda – paviršiuje, jei lyginate smulkias raukšleles, šiek tiek giliau, jei lyginate gilesne raukšles.

 

Rezultatas

Kadangi Juvederm nėra chirurginė intervencija, atsigavimo laikas yra pakankamai trumpas, o rezultatas matomas iškart. Pastebėsite, kad žmonės atkreipia dėmesį į Jūsų pagerėjusią išvaizdą, nors visai nenutuokia, kodėl atrodote geriau. Priklausomai nuo Juvederm produkto efektas išlieka iki 18 mėn.

 

Po procedūros

Gydytojas patars, kaip prižiūrėti odą po procedūros. Jums rekomenduos iki 12 val. nedaryti makiažo, 2 sav. vengti saulės spindulių,  eiti į pirtį, vengti alkoholinių gėrimų. Kai kuriems žmonėms injekcijos vieta būna jautri, patinusi, aplink ją atsiranda paraudimų, bet tie reiškiniai  greitai išnyksta.

 

Organizmo reakcija po procedūros

Aplink injekcijos vietą gali parausti, patinti ir atsirasti mėlynė. Kai kurie žmonės jaučia nedidelį skausmą, jautrumą, patinimą, susidariusį guzelį, jaučia niežėjimą, mato spalvos išblukimą ar susidariusią mėlynę. Įšvirkštimo metu taip pat yra infekcijos rizika.

 

Koreguojamos veido zonos

 

 

 

                                                      Prieš ir po procedūros

 

 

 

 

 

  Atlikta lūpų korekcija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                    Prieš ir po procedūros                   

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

    Atlikta skruostų korekcija 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                   Prieš ir po procedūros                                                                                  

                                                                                                                                                                                                                                     Atlikta nasolabialinės raukšlės    korekcija

 

 

 

 

*Tekste pateikta informacija apie Juvederm produktus yra Allergan kompanijos nuosavybė. 

 

Judita Karužienė

Judita Karužienė

Peržiūrėti CV
Registruotis

Oftalmologas (akių gydytojas)

Tikriausiai sunku būtų ginčytis, kad regėjimas - vienas svarbiausių žmogaus pojūčių. Vis dėlto įvairūs tyrimai rodo, jog dauguma žmonių neskiria pakankamai dėmesio savo akių sveikatai, o į specialistus kreipiasi tik ištikus "bėdai". Aukščiausios oftalmologo kvalifikacinės kategorijos gydytojas Antanas Gumbelevičius suteiks išsamią konsultaciją, atsakys į Jūsų klausimus, padės išspręsti problemas. 

 

Išsamus akių patikrinimas

Kas tai yra akių patikrinimas? Dauguma supranta taip: užeini į optiką, pasodina tave prie taip vadinamo „kompiuterio“ ir viskas yra patikrinama – ir kokių akinių reikia, ir ar akys sveikos ir t.t. Tačiau pilnas akių patikrinimas apima:

 • Akių refrakcijos nustatymą;
 • Akių biomikroskopiją;
 • Akių dugno tyrimą;
 • Akispūdžio matavimą;
 • Ašarų sekrecijos nustatymą - Širmerio mėginį;
 • Regos aštrumo įvertinimą.

 

Paslauga

Kaina (Eur)

Gydytojo konsultacija (plačių vyzdžių)*

28, 96 Eur

Gydytojo konsultacija (siaurų vyzdžių)

26, 07 Eur

Akinių, kontaktinių lęšių išrašymas

7, 24 Eur

Akių dugno apžiūra (plačių vyzdžių)

11, 58 Eur

Akių dugno apžiūra (siaurų vyzdžių)

8, 69 Eur

Akių patikra dėl darbo, vairuotojo pažymos išdavimo

5, 79 Eur

Floreisteno mėginys

2, 32 Eur

Širmerio mėginys

3, 48 Eur

Turintiems gydytojo siuntimą (forma Nr. 027/a) ir apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu, daugumos gydytojų specialistų konsultacijų bazinę kainą kompensuoja teritorinės ligonių kasos. Tikslesnės informacijos teiraukitės registratūroje.

 

Lentelėje pateiktos orientacinės kai kurių ALFA CLINIC siūlomų oftalmologinių paslaugų kainos. Tikslią kainą gali pasakyti tik gydytojas oftolmologas, įvertinęs individualią paciento sveikatos būklę, sudaręs gydymo planą.

Dėl kitų ALFA CLINIC oftalmologo teikiamų paslaugų teiraukitės telefonais: +370 67456004; +370-52430432.

 

Antanas Gumbelevičius

Antanas Gumbelevičius

Peržiūrėti CV
Registruotis

Pediatras (vaikų gydytojas)

Pediatras/Vaikų ligų gydytojas

„ALFA CLINIC“ gydytojai pediatrai visapusiškai rūpinasi vaikų sveikata. Jie vertina kiekvieno mažojo paciento sveikatos būklę, fizinę raidą, nustato sveikatos sutrikimus. Pediatrai gydo vaikų ligas, taip pat taiko profilaktines priemones, prireikus siunčia vaikus kitų gydytojų specialistų apžiūrai.

 

Paslauga

Kaina (Eur)

Vaikų ligų gydytojo, pulmonologo konsultacija*

28, 96 Eur

Pakartotinė vaikų ligų, pulmonologo konsultacija 

20, 27 Eur

Bazinė spirometrija 

20, 27 Eur

Spirometrija su broncholitiku 

34, 75 Eur

Vakcinacija  

5, 79 Eur

Vaikų ligų gydytojos, pulmonologės konsultacija paciento namuose  

60, 00 Eur

Turintiems gydytojo siuntimą (forma Nr. 027/a) ir apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu, daugumos gydytojų specialistų konsultacijų bazinę kainą kompensuoja teritorinės ligonių kasos. Tikslesnės informacijos teiraukitės registratūroje. 

 

Dėl „ALFA CLINIC“ gydytojų pediatrų teikiamų paslaugų ir kainų teiraukitės telefonais: +370-67456004+370-52430432

 

Dalia Jurevičiūtė

Dalia Jurevičiūtė

Peržiūrėti CV
Registruotis
Jovita Mažeikienė

Jovita Mažeikienė

Peržiūrėti CV
Registruotis
Palmira Dokšienė

Palmira Dokšienė

Peržiūrėti CV
Registruotis
Vida Žemaitienė

Vida Žemaitienė

Peržiūrėti CV
Registruotis

Periodontologija

Pirmos medicinos pagalbos kursai

ALFA CLINIC specialistų teikiamos paslaugos:

 

Paslauga

Kaina (Eur)

Sveikatos žinių atestavimo pažymėjimas darbuotojams, dirbantiems kenksmingų veiksnių aplinkoje ir pavojingus darbus, geležinkelio, oro ir vandens transporto, ryšių objektų, kelių priežiūros darbuotojams, darbo saugos ir sveikatos tarnybų specialistams

13,03 Eur

Sveikatos žinių atestavimo pažymėjimas visų rūšių ir kategorijų transporto priemonių vairuotojams

13,03 Eur

Sveikatos žinių atestavimo pažymėjimas asmenims, kurių veikla susijusi su ginklais

14, 48 Eur

Sveikatos žinių atestavimo pažymėjimas gelbėjimo tarnybų darbuotojams

11, 58 Eur

Sveikatos žinių atestavimo pažymėjimas švietimo, kultūros, sporto, apgyvendinimo bei sveikatingumo paslaugas teikiantiems darbuotojams

11, 58 Eur

Sveikatos žinių atestavimo pažymėjimas statutiniams valstybės tarnautojamsteisėjams, prokurorams, antstoliams, ikiteisminio tyrimo pareigūnams

14, 48 Eur

 

Susisiekite su mumis dėl pirmos pagalbos kursų:

Skambinkite: ++370 63093934

Rašykite: pirmojipagalba@alfaclinic.lt

 

Taip pat naudinga:

Vairuotojų sveikatos pažymos

 

Asmenys, kuriems pirmosios pagalbos kursai yra privalomi:

1. Darbuotojai, dirbantys kenksmingų veiksnių aplinkoje ir pavojingus darbus, geležinkelio, oro ir vandens transporto, ryšių objektų, kelių priežiūros darbuotojai, darbo saugos ir sveikatos tarnybų specialistai.

2. Visų rūšių ir kategorijų transporto priemonių vairuotojai.

3. Asmenys, kurių veikla susijusi su ginklais (tarp jų saugos tarnybų darbuotojai, medžiotojai profesionalai ir mėgėjai, sportininkai, užsiimantys šaudymo sportu, kiti asmenys, turintys leidimus laikyti ir nešioti ginklus).

4. Gelbėjimo tarnybų darbuotojai (ugniagesiai gelbėtojai, policijos pareigūnai, vykdantys eismo priežiūrą, policijos, gaisrinių ir greitosios medicinos pagalbos transporto priemonių vairuotojai, paplūdimiuose dirbantys gelbėtojai);

5. Švietimo, kultūros, sporto, apgyvendinimo bei sveikatingumo paslaugas teikiantys darbuotojai.

6. Statutiniai valstybės tarnautojai (Valstybės saugumo departamento, Specialiųjų tyrimų tarnybos, Muitinės departamento, Priešgaisrinės apsaugos departamento, Policijos departamento, Vadovybės apsaugos departamento, Valstybės sienos apsaugos tarnybos statutiniai valstybės tarnautojai, Kalėjimų departamento ir jam pavaldžių įstaigų pareigūnai, teisėjai, prokurorai, antstoliai, ikiteisminio tyrimo pareigūnai).

Reglamentuoja Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. gegužės 14 d. nutarimas Nr. 590 (Žin., 2003, Nr. 48-2123).

Šio įstatymo priede yra teigiama, jog nustatytų profesijų, darbų ir veiklos sričių darbuotojai bei transporto priemonių vairuotojai, buvę kartu su nukentėjusiaisiais ar ligoniais nelaimingų atsitikimų ar ūmaus gyvybei pavojingo susirgimo vietose ir privalantys suteikti jiems pirmąją pagalbą, taip pat įstatymų nustatyti kiti asmenys turi mokėti:

 

 • Gaivinti;
 • Stabdyti kraujavimą, tvarstyti;
 • Imobilizuoti pažeistą sritį esant lūžimui ar išnirimui;
 • Nešti traumuotus, sužalotus asmenis;
 • Suteikti pirmąją pagalbą asmenims, patyrusiems elektros traumą, paveiktiems žaibo, ištiktiems saulės smūgio ar šilumos poveikio, sušalusiems, skendusiems, užspringusiems, netekusiems sąmonės, įkąstiems vabzdžio ar gyvūno.

 

LR kritinių būklių įstatymas atsisiuntimui

2011 m. SAM patvirtinti nauji gaivinimo standartai atsisiuntimui

 

Plazmoliftigas

Trombocitais Praturtinta Plazma (PRP) arba plazmoliftingas yra 100 % natūrali terapija, skirta odos atjauninimui.

 

 PRP terapija aktyviai naudojama:

 • plaukų slinkimui gydyti,
 • įvairioms odos problemoms spręsti.

 

 

 

 

Procedūros privalumai:

 • Efektyvi terapija ir natūralūs pokyčiai be chirurginės intervencijos ar cheminių medžiagų
 • Saugi procedūra, nesukelianti alergijos ar infekcijų rizikos
 •  Ilgai trunkantis efektas
 • Neskausminga procedūra

 

Plazmoliftingas i-PRF - tai nuosavo centrifuguoto kraujo koncentrantrato, prisotinto trombocitais, kamieninėmis ląstelėmis ir kitomis biologiškai aktyviomis medžiagomis injekcijos arba plazmoliftingas.    I-PRF pagreitina ir stimuliuoja gijimo savybes, tuo pačiu išlaikydamas centrifūgacijos be antikoaguliantų ir pridėtinių medžiagų principą. Suleistas į audinį padidina kraujagyslių kiekį ir dalyvauja naujo kolageno formavime. Skatina audinių regeneraciją ir audinio ląstelių mitybą bei proliferaciją, nesukeldamas jokio šalutinio poveikio.

Plazmoliftingas i-PRF:

 • Gydo randus po aknės, operacijų, traumų.
 • Pagreitina žaizdų, opų gijimą.
 • Atnaujina veido, kaklo, dekolte, rankų odą, ją skaistina.
 • Naikina smulkias raukšles.
 • Naudojant kaip užpildą išlygina gilias raukšles.
 • Gydo plaukų slinkimą .
 • Sumažina alergines, sausos odos reakcijas.

 

Gydymas

 Gydymo kursas – 3 - 4procedūros kas 4-6 savaites. Pilnas efektas po 1 procedūros pasiekiamas per 3-4 savaites. Po gydymo kurso efektas išlieka iki 18 mėnesių.

 

Paslauga

Kaina (Eur)

 Plazmoliftingas i-PRF veidui, plius adatinė  mezoterapija ir hialurono kaukė

340

 Plazmoliftingas i-PRF kakta/smakras, plius  adatinė mezoterapija ir hialurono kaukė

230

 Plazmoliftingas i-PRF kaklas, plius adatinė  mezoterapija ir hialurono kaukė

210

 Plazmoliftinas i-PRF plaštakos, plius adatinė  mezoterapija

240

 Plazmoliftingas i-PRF galvos plaukuota dalis

280

Judita Karužienė

Judita Karužienė

Peržiūrėti CV
Registruotis

Prevenciniai genetinio polinko į ligas tyrimas

Profesinių apsinuodijimų diagnostika

Profilaktiniai darbuotojų sveikatos patikrinimai

Profilaktiniai darbuotojų sveikatos patikrinimai – ne prabanga, o būtinybė!

 

Svarbu žinoti, kad privalomus darbuotojų, dirbančių profesinės rizikos veiksnių poveikyje, sveikatos patikrinimus reglamentuoja LR įstatymai.* Juose detaliai paaiškinta, kokiomis sąlygomis dirbantiems asmenims reikia tikrintis sveikatą ir kaip dažnai tai daryti. Nevertėtų pamiršti, kad įstatymiškai rizikingais yra laikomi ir tokie veiksniai kaip darbas su kompiuteriu, automobilio vairavimas, statiška pečių juostos padėtis darbo metu ir pan.. Tikrinti (taip pat ir bausti), kaip vykdomi šie įstatymų aktai, turi teisę Darbo inspekcija.

Darbdavys, besilaikantis LR įstatymų, privalo sudaryti sąlygas darbuotojams pasitikrinti sveikatą.**  Įmonėje turi teisę dirbti tik laiku sveikatą pasitikrinę asmenys.

 

 Kaip vyksta profilaktiniai darbuotojų sveikatos patikrinimai?

Sveikatos patikrinimus atlieka bendrosios praktikos gydytojas (šeimos gydytojas). Jis/ji įvertina bendrą kiekvieno darbuotojo sveikatos būklę: apklausia, surenka anamnezę (išsiaiškina įvairius klausimus, susijusius su ligomis), pamatuoja kraujospūdį, klauso širdies tonus, plaučius, įvertina klausos, regėjimo parametrus, psichikos, nervų sistemos veiklą ir kt..

Bendrosios praktikos slaugytoja paima kraują, siekiant atlikti bendrą ir/ar biocheminį kraujo tyrimus. Galiausiai šeimos gydytojas informuoja, ar tam tikrų gydytojų specialistų konsultacija, papildomi tyrimai reikalingi konkrečiam darbuotojui.

 

Sveikatos patikrinimas – kas tai?

Bendrasis darbuotojo sveikatos patikrinimas apima:

 • Šeimos gydytojo konsultaciją
 • Regėjimo ištyrimą
 • Klausos ištyrimą
 • Bendrą kraujo tyrimą
 • Kraujospūdžio matavimą
 • Širdies tonų klausymą
 • Plaučių klausymą
 • Psichikos, nervų sistemos veiklos įvertinimą

Atsižvelgiant į konkrečius profesinės rizikos faktorius gali reikėti atlikti šiuos papildomus tyrimus:

 • Širdies elektrokardiogramą
 • Krūtinės ląstos rentgenogramą
 • ir kt.

Esame visapusiškai lankstūs – taikome nuolaidas didesniems kolektyvams, partneriams ir kt.

 

Kodėl mes?

„ALFA CLINIC“ medikų komanda pasiruošusi atlikti privalomuosius periodinius profilaktinius darbuotojų sveikatos patikrinimus Jums patogioje vietoje, Jums patogiu laiku!

„ALFA CLINIC“ siūlo ne paslaugą, o kompleksinį sprendimą, ilgalaikį asistavimą ir visapusišką pagalbą medicinos bei darbų saugos srityje.

Mūsų klinika pasitikiir dar daugelis kitų Lietuvos įmonių.

Ieškote patikimų partnerių ir Jūs?

 

Skambinkite: +370 674 54112   

Rašykite: gabriele@alfaclinic.lt 

 Madicinos vadybininkė

 Gabrielė Matulionytė

 __________________________________________________________________________

* Privalomus darbuotojų sveikatos patikrinimus reglamentuoja LR Darbo kodeksas; 2003 07 01 LR Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymas Nr. IX-1672; 1999 m. gegužės 7 d. LR Vyriausybės nutarimas Nr. 544 (2002 m. liepos 16 d. nutarimo Nr. 1145 redakcija); 2000 05 31 LR Sveikatos apsaugos ministro įsakymas Nr. 301 “Dėl profilaktinių sveikatos tikrinimų sveikatos priežiūros įstaigose (Naujausia redakcija: 2009 12 29 Nr. V-1072)
** Įmonė išlaidas, skirtas profilaktiniam darbuotojų sveikatos patikrinimui, gali nurašyti į sąnaudas, remiantis LR Pelno mokesčio įstatymu.

 

 

 

Aida Kažukauskienė

Aida Kažukauskienė

Peržiūrėti CV
Registruotis

Psichoterapeutas

Įvairios ligos ir negalavimai išties visapusiškai susiję su asmens dvasine būkle. Greičiausiai kiekvienas mūsų esame pastebėję, kokios reikšmingos įtakos turi įvairūs pergyvenimai bei stresas širdies-kraujagyslių sistemos, kvėpavimo sistemos, virškinimo sistemos  odos, onkologinų bei kitų ligų išsivystymui ar paūmėjimui.

Patyręs šeimos klinikos „ALFA CLINIC“ psichoterapeutas padės rasti išeitį, spręsti gyvenimiškas, sveikatos problemas. Gydytojas psichoterapeutas dirba su vaikais, paaugliais ir suaugusiais (gali taikyti hipnozės metodą), konsultuoja poras ir šeimas.


Dėl „ALFA CLINIC“ psichoterapeuto teikiamų paslaugų ir kainų teiraukitės telefonais: +370-67456004+370-52430432      

 

Anoreksijos ir bulimijos gydymas psichoterapija

 

Valgymo sutrikimai yra sunkūs ir klastingi susirgimai. 

ALFA CLINIC  gyd. psichiatras – psichoterapeutas Remigijus Juškėnas savo 26 metų darbo praktikos metu nemažai dirbo individualiai su šiais pacientais (daugiausia moterimis), įgijo šių sutrikimų individualų supratimą, nors kiekvienas atvejas – unikalus. Dalis pacientų išvengė hospitalizacijos, su kitais teko dirbti jau po gydymo ligoninėje. Psichoterapinis gydymas – ilgas, bet radikalus. Pasveikimo procentas didesnis, jei gydyme dalyvauja ir sergančiųjų artimieji.

Registruokitės gyd. psichiatro – psichoterapeuto Remigijaus Juškėno konsultacijai čia.....

Daugiau apie valgymo sutrikimus skaitykite http://www.valgymosutrikimai.lt/?id=6

Daugiau apie Remigijų Juškėną skaitykite čia.....

ALFA CLINIC  gyd. psichiatras – psichoterapeutas Remigijus Juškėnas savo 26 metų darbo praktikos metu nemažai dirbo individualiai su šiais pacientais (daugiausia moterimis), įgijo šių sutrikimų individualų supratimą, nors kiekvienas atvejis – unikalus. Dalis pacientų išvengė hospitalizacijos, su kitais teko dirbti jau po gydymo ligoninėje. Psichoterapinis gydymas – ilgas, bet radikalus. Pasveikimo procentas didesnis, jei gydyme dalyvauja ir sergančiųjų artimieji.

 

Daugiau apie valgymo sutrikimus skaitykite: http://www.valgymosutrikimai.lt/?id=6

 

Šlapimo ir išmatų nalaikymo gydymas psichoterapija

 

Šlapimo ir išmatų nelaikymas – daugialypė ir labai aktuali problema. Ligoniai susiduria su daugybe socialinių ir psichologinių problemų (vengia tolimesnių kelionių, naudojimosi transportu, nežinomų vietų, lytinių santykių ir pan.), apribojamas žmogaus fizinis ir socialinis aktyvumas. 

Prieš gydantis šiuos sutrikimus psichoterapiškai, būtina pasitikrinti dėl somatinės patologijos. Gydymas psichoterapija yra veiksmingas, jeigu somatinė patologija yra minimali. Paprastai gydymas tuo ilgesnis, kuo ilgiau trunka sutrikimas.

 

Priklausomybių gydymas

 

Priklausomybės kasdieniniame gyvenime sukelia didelių sunkumų: trukdo ne tik darbinei veiklai, bet ir asmeniniam gyvenimui. Dažniausiai gydymas užtrunka ilgus metus. Tačiau yra būdų, kurie padeda greičiau įveikti priklausomybes. Vienas jų - hipnozė.

Hipnozė – pakitusi sąmonės būsena, leidžianti pasiekti gilesnius savęs suvokimo lygmenis, kurie neprieinami kasdieniniame gyvenime.

Mūsų klinikos gyd. psichoterapeutas R. Juškėnas siūlo įvairių priklausomybių 6 susitikimų gydymo ciklą. Susitikimai vyks 2 kartus per savaitę. Ciklo kaina 260,66 Eur.

Užtikrinamas anonimiškumas.

 

 

Remigijus Juškėnas

Remigijus Juškėnas

Peržiūrėti CV
Registruotis

Psichologas

Iškilus sunkumams kiekvienas galime atrasti jėgų kovoti, keistis ir kurti kitokį gyvenimą. Šeimos klinikos ALFA CLINIC psichologės padės išgyventi skausmingą patirtį ir surasti vilties eiti pirmyn. Specialistės dirba su vaikais (gali taikyti pokalbio, žaidimo, piešimo terapijas ir kt.), paaugliais ir suaugusiais, konsultuoja poras ir šeimas.    

 

 

Paslauga

Kaina (Eur)

Individuali  konsultacija

23, 17 Eur

Pirminė šeimos/poros konsultacija

26, 07 Eur

Pakartorinė šeimos/poros  konsultacija

31, 86 Eur

 

 

Registruotis psichologės konsultacijai

 

Individualus suaugusiųjų psichologinis konsultavimas

Psichologinis konsultavimas Jums galėtų padėti, jeigu susidūrėte su asmeniniais, šeimos ar darbo sunkumais, kyla tarpasmeninių konfliktų, išgyvenate psichologinę krizę (patyrėte netektį , susirgote sunkia liga, išgyvenate skyrybas ar užklupo kiti skaudūs įvykiai Jūsų gyvenime). Galite kreiptis, jeigu išgyvenate stiprų nerimą, liūdesį, baimę, sunku priimti sprendimą, norite išmokti naujų elgesio būdų, siekiate labiau pasitikėti savimi, išmokti prasmingai siekti savo tikslų. Taip pat psichologinis konsultavimas gali būti naudingas, jeigu norite geriau save pažinti ir tobulėti kaip asmenybė.

 

Šeimų ar porų psichologinis konsultavimas

Iškilus tarpasmeninių santykių problemoms  galite kreiptis pagalbos su partneriu ar visa šeima.  Šeimos ar poros psichologiniame konsultavime sprendžiami tarpasmeninių santykių klausimai, šeimos nariai mokosi suprasti ir išreikšti savo  jausmus, geriau pažinti vienas kitą, surasti efektyvesnių bendravimo ir problemų sprendimo būdų.

 

Vaikų psichologinis konsultavimas

Vaikams, turintiems elgesio ir emocinių problemų, taip pat gali padėti psichologinis konsultavimas.  Kreipkitės, jeigu Jūsų vaikas yra prislėgtas, pernelyg užsisklendęs, nepasitiki savimi, išgyvena stiprų nerimą, dažnai pratrūksta pykčiu, elgiasi nepagarbiai su kitais vaikais ar suaugusiais, turi problemų mokykloje, išgyvena skyrybas šeimoje ar dėl kitų sunkumų.  Jaunesnio amžiaus vaikams taikoma žaidimo terapija.

 

Paauglių psichologinis konsultavimas

Kreipkis, jei Tau sunku užmegzti ir palaikyti santykius su bendraamžiais, patiri sunkumų mokykloje, išgyveni didelį nerimą, esi prislėgtas, išsigandęs, trūksta pasitikėjimo savimi ar tiesiog nori geriau pažinti save.

 

Alina Butkevičienė

Alina Butkevičienė

Peržiūrėti CV
Registruotis
Birutė Kazlauskienė

Birutė Kazlauskienė

Peržiūrėti CV
Registruotis
Donata Gintalaitė

Donata Gintalaitė

Peržiūrėti CV
Registruotis

Psichiatras

Reabilitacija/Manualinė terapija

 

Manualinė terapija – tai gydymo metodas, kuris su rankų pagalba atkuria taisyklingą visos apimties sąnario ar slankstelio biomechaniką (fiziologinę padėtį) ir grąžina judesių laisvumą.

 

„Manualinė terapija veikia ne tik pažeistą sąnarį ar organą, bet ir visą organizmą,  išjudina neurorefleksinius ir neurohumoralinius mechanizmus, didina organizmo adaptacines – imunines galias, skatina regeneracinius procesus, grąžina gyvenimo ir judėjimo kokybę“, - sako gydytojas  L. J. Kacienas.

Manualinė terapija taikoma ne tik ligoms diagnozuoti ir gydyti, bet ir  profilaktiškai sveikatinimo tikslu.

 

Taikant manualinės terapijos gydymo metodą nustatoma ir gydoma:

 • sąnario ir sąnarių judesio sutrikimai,
 • atramos - judamojo aparato ligos: ydinga laikysena, skoliozė, kifoskoliozė, deformuota krūtinės ląsta, pilnapadystė, šleivapadystė, peties, kelio, klubo, čiurnos, alkūnės, riešo sąnarių kontraktūros, tam tikrų kūno vietų raiščių patempimai, epikondilitai (sąnario  uždegimai), raumenų tonuso asimetrija - patempimai, sutrumpėjimai, miospazmai, fibriomialgija (dar vadinama trigeriniais taškais), osteochondrozė, spondilitai,
 • neurologiniai susirgimai: radikulopatija – kaklo, krūtinės, juosmens - kryžmens srities nervo pažeidimai, lėtiniai kaklo, galvos, krūtinės, juosmens, sąnarių, raumenų skausmai.
   

Profilaktiškai sveikatinimo tikslu atliekamos manualinės terapijos procedūros palaiko žmogaus natūralią fiziologinę funkciją. Tai užtikrina paciento fizinių veiksmų visumą, laisvą judesį ir gyvenimo kokybę.

Svarbu žinoti, kad manualinė terapija netaikoma karščiuojant, esant infekcinėms ligoms – aktyviai tuberkuliozei, ūmiems pūlingiems susirgimams, taip pat toli pažengusiai osteoporozei ir giliųjų venų trombozei.

 

Traumų atvejais, sergant onkologinėmis ir psichinėmis ligomis procedūras galima atlikti tik po rentgenologinių tyrimų ir gydytojo konsultacijos.

Manualinės terapijos procedūras skiria pacientą gydantis gydytojas. Procedūros veiksmingos, kai taikomos tikslingai, dozuotai ir individualiai.

 

Gydytojas L. J. Kacienas dirba antradieniais nuo 10.00 iki 13.00 val., ketvirtadieniais 10.00 – 13.00 val.

 

Paslauga

 Kaina (Eur)

 Gydytojo neurologo konsultacija

33,00 

 Manualinė terapija (pirmi 5 kartai)

44,00 

 Manualinė terapija (nuo 6 vizito)

33,00 

 

Laimutis Juozas Kacienas

Laimutis Juozas Kacienas

Peržiūrėti CV
Registruotis

Skiepai (imunoprofilaktikos paslaugos)

"ALFA CLINIC" galite pasiskiepyti:

 • prieš gripą ("Vaxigrip") - 11,00 Eur.
 • prieš gripą ("Fluarix") - 9,27 Eur.
 • prieš gripą (intraderminė vakcina "Idflu") - 11,30 Eur.
 • prieš erkinį encefalitą suaugusiems (vakcina "Ticovac adult") - 37,07 Eur.
 • prieš erkinį encefalitą vaikams (vakcina "Ticovac junior") - 35,91Eur.
 • prieš hepatitą A suaugusiems (vakcina "Harvix adult") - 45,18 Eur.
 • prieš hepatitą A vaikams (vakcina "Harvix junior") - 31,57 Eur.
 • prieš hepatitą B suaugusiems (vakcina "Engerix adult") - 32,15 Eur.
 • prieš hepatitus A ir B (vakcina "Twinrix adult") - 61,98 Eur.
 • prieš geltonąjį drugį (vakcina "Stamaril") - 40,26 Eur.
 • prieš stabligę, difteriją, poliomielitą (vakcina "Dultavax") - 33,89 Eur.
 • prieš pneumokokines infekcijas (vakcina "Pneumo 23") - 43,15 Eur.
 • prieš vidurių šiltinę (vakcina "Typherix") - 26,07 Eur.
 • prieš vidurių šiltinę (vakcina "Typhim") - 26,93 Eur.
 • prieš vėjaraupius (vakcina "Varilrix") - 63,43 Eur.
 • prieš meningokokinę infekciją (vakcina "Meningococcal A+С) - 43,15 Eur.
 • prieš rotavirusą (vakcina "Rotarix") - 92,39 Eur.
 • prieš rotavirusą (vakcina "Rotateq") - 82,54 Eur.
 • prieš tymus, parotitą, raudoniukę (vakcina "Priorix") - 25,20 Eur.
 • prieš žmogaus papilomos virusą, sukeliantį gimdos kaklelio vėžį (vakcina "Silgard") - 144,52 Eur.
 • prieš žmogaus papilomos virusą, sukeliantį gimdos kaklelio vėžį (vakcina "Cervarix") - 144,52 Eur.
 • prieš difterijos, stabligės, kokliušo (neląstelinę), poliomielito ir b tipo Haemophilus Influenzae infekcijas (vakcina "Pediacel") - 45,76 Eur.
 • ir kt. ligų

 

"ALFA CLINIC" pediatro medicininė apžiūra prieš vaiko skiepijimą - 7,82 Eur

 

Skambinkite mums: +370-67456004; +370-52430432

 

Rašykite mums: info@alfaclinic.lt

 

PSO rekomendacijos dėl skiepijimų keliautojams: http://www.ulac.lt/lt/keliautojams

Aida Kažukauskienė

Aida Kažukauskienė

Peržiūrėti CV
Registruotis
Dalia Jurevičiūtė

Dalia Jurevičiūtė

Peržiūrėti CV
Registruotis
Jovita Mažeikienė

Jovita Mažeikienė

Peržiūrėti CV
Registruotis
Palmira Dokšienė

Palmira Dokšienė

Peržiūrėti CV
Registruotis
Vida Žemaitienė

Vida Žemaitienė

Peržiūrėti CV
Registruotis

Skiepai įmonėms

Skiepai

Ar esate skaičiavę, kiek patiriate nuostolių dėl gripu sergančių darbuotojų?                                                                                                              

 

Tikrai daugiau nei 8,11 Eur!

 

Siekiate pasirūpinti savo darbuotojais, Jums svarbus nenutrūkstamas darbo procesas? 

 

Leiskite ALFA CLINIC pasirūpinti darbuotojų skiepijimu Jums patogiu laiku, patogioje vietoje.

Šeimos klinikos ALFA CLINIC medikų komanda užtikrins profesionalų ir operatyvų Jūsų darbuotojų paskiepijimą.

Kadangi kokybė yra vienas iš mūsų pagrindinių kriterijų, naudojame itin patikimas vakcinas, kurios atitinka PSO rekomendacijas bei ES nutarimą dėl gripo vakcinos sudėties 2013/2014 metams. Šios vakcinos yra  gerai toleruojamos ir efektyvi visose amžiaus grupėse.

 

Bijote adatų? Nuo šiol tai ne pasiteisinimas!

Galite pasiskiepyti naująja Sanofi Pasteur vakcina IDflu,  pirmąja pasaulyje į odą

leidžiama vakcina nuo gripo. Ši vakcina pasižymi ypatingai moderniu administravimo metodu - mikroįšvirkštimo sistema. Mikroįšvirkštimo sistemos adata yra 10 kartų trumpesnė ir 1,5 karto plonesnė už įprastą adatą.

 

Skiepijimas vakcina VAXIGRIP – 8, 11 Eur žmogui

Skiepijimas vakcina FLUARIX - 8, 11 Eur žmogui

Skiepijimas vakcina IDflu – 11, 30 Eur žmogui

 

ALFA CLINIC komanda yra pasirengusi suteikti skiepijimo paslaugą visoje Lietuvoje.

Daugiau informacijos el.paštu: gabriele@alfaclinic.lt arba tel.: +370 674 54112     

 

 

 

Sveikatos patikrinimo programos

Profilaktinio sveikatos patikrinimo programos

Reguliarus sveikatos tikrinimas leidžia nustatyti ligą ankstyvose jos stadijose, parinkti pačius efektyviausius gydymo metodus, užkirsti kelią jos progresavimui ir plitimui. Taip sumažinama galimybė ligai užklupti Jus netikėtai. Mes Jums siūlome:

 

Programos    

Plati patikrinimo programą moterims atsisiųsti aprašymą

288, 17 Eur
Plati patikrinimo programa vyrams atsisiųsti aprašymą 236, 04 Eur

Onkologinė patikrinimo programa moterims atsisiųsti aprašymą

112, 66 Eur
Onkologinė patikrinimo programa vyrams atsisiųsti aprašymą 79, 65 Eur
Virškinimo sistemos patikrinimo programa atsisiųsti aprašymą 109, 19 Eur
Mažakraujystės (anemijos) profilaktinė programa atsisiųsti aprašymą 58, 50 Eur
Sportuojančiųjų sveikatos patikrinimo programa (minimali) atsisiųsti aprašymą 30, 41 Eur
Sportuojančiųjų sveikatos patikrinimo programa (plati) atsisiųsti aprašymą 99, 92 Eur
Profilaktinės laboratorinių tyrimų programos
Moterims atsisiųsti aprašymą 137, 57 Eur
Vyrams atsisiųsti aprašymą 124, 25 Eur
Kardiologinė atsisiųsti aprašymą 97, 31 Eur

 

Registruokitės sveikatos patikrinimui telefonais: +370-67456004; +370-52430432

Aida Kažukauskienė

Aida Kažukauskienė

Peržiūrėti CV
Registruotis
Dalia Jurevičiūtė

Dalia Jurevičiūtė

Peržiūrėti CV
Registruotis
Palmira Dokšienė

Palmira Dokšienė

Peržiūrėti CV
Registruotis
Vida Žemaitienė

Vida Žemaitienė

Peržiūrėti CV
Registruotis

Šeimos gydytojai

Šeimos gydytojas – tai patarėjas, koordinatorius, visapusiškai besirūpinantis visos šeimos sveikata – nuo jauniausio iki vyriausio. Šie gydytojai padeda orientuotis sveikatos sistemoje, konsultuoja visą šeimą įvairiais sveikatos klausimais, stebi lėtinių ligų eigą, padeda surasti optimaliausią sprendimą ir, jei reikia, nukreipia pas kitus specialistus. Šeimos klinikos ALFA CLINIC bendrosios praktikos gydytojai rūpinasi ne tik pacientų gydymu, bet ir sveikatos išsaugojimu bei gerinimu, ligų profilaktika.

 

Paslauga

Kaina (Eur)

Gydytojo konsultacija

23, 17 Eur

Pakartotinė gydytojo konsultacija

17, 38 Eur

Vairuotojų sveikatos tikrinimas

21, 72 Eur

Vairuotojų sveikatos pažyma (kai patikra atlikta poliklinikoje)

14, 48 Eur

Asmenų, dirbančių profesinės rizikos sąlygomis sveikatos tikrinimas

15, 93 Eur

Gydytojo konsultacija paciento namuose (Vilniaus m. ribose)

57, 92 Eur

Asmenų, norinčių susituokti, sveikatos tikrinimas

11, 58 Eur

Sveikatos patikrinimas dėl įvaikinimo/vaiko globos

59, 37 Eur

Tarptautinio keliautojo paso išdavimas

2, 90 Eur

Nedarbingumo pažymėjimo išrašymas

4, 63 Eur

Vaikų sveikatos pažymėjimo išrašymas

15, 93 Eur

Vykstančių į užsienį medicininės pažymos (F 082/a) išdavimas

11, 58 Eur

 

Dėl kitų „ALFA CLINIC“ šeimos gydytojų teikiamų paslaugų teiraukitės telefonais: +370 67456004; +370-52430432.

Aida Kažukauskienė

Aida Kažukauskienė

Peržiūrėti CV
Registruotis
Dalia Jurevičiūtė

Dalia Jurevičiūtė

Peržiūrėti CV
Registruotis
Palmira Dokšienė

Palmira Dokšienė

Peržiūrėti CV
Registruotis
Vida Žemaitienė

Vida Žemaitienė

Peržiūrėti CV
Registruotis

Šviesos terapija

Bioptron šviesa per odos struktūrą:

 • Harmonizuoja metabolinius procesus;
 • Stiprina imuninę sistemą;
 • Stimuliuoja organizmo atstatomuosius ir regeneracinius procesus

 

Techninės BIOPTRON charakteristikos leidžia šviesai įsiskverbti ne tik į odą, bet pasiekti gilesnius audinius. Teigiamas BIOPTRON šviesos poveikis neapsiriboja vien gydymo vieta, bet veikia visą organizmą.

 

Daugiau apie šviesos terapiją skaitykite čia...

 

Šviesos terapijos kaina: 1 min - 0, 35 Eur.

 

 

Skambinkite mums: +370-67456004; +370-52430432

 

Rašykite mums: info@alfaclinic.lt

 

 

 

Urologas

Šeimos klinikos „ALFA CLINIC“ gydytojas urologas konsutuoja ir gydo pacientus, sergančius inkstų, šlapimo takų ar pūslės, prostatos, erekcijos sutrikimų bei kitų vyrų lytinių organų ligomis.

 

Paslauga

Kaina (Eur)

Urologo konsultacija*

23, 17 Eur

Pakartotinė urologo konsultacija

17, 38 Eur

Urologo konsultacija atliekant echoskopiją

46, 34 Eur

PSA (prostatos specifinis antigenas) tyrimas*

12, 16 Eur

 

Registruotis pas urologą galite  telefonais:  +370-67456004; +370-52430432      

 

*PSA tyrimas yra atliekamas paėmus kraują iš venos.

 

 

Martynas Manikas

Martynas Manikas

Peržiūrėti CV
Registruotis

Uroginekologija

Moters dubens organų nusileidimas ir šlapimo nelaikymo problema

Moters dubens organų nusileidimas medicinoje itin neretas reiškinys. Dažna vyresnio amžiaus pacientė skundžiasi tam tikrais nepatogumais. Dubens organai nusileidžia dėl įvairių priežasčių: sunkių gimdymų, antsvorio, dubens audinių silpnumo. Tai sukelia įvairų diskomfortą: skausmą, makšties ir gimdos slinkimą, vėliau gali sukelti šlapimo nelaikymą arba susilaikymą, tuštinimosi sutrikimus. Tai veikia moters intymų gyvenimą. 

 

Uroginekologijos klausimais konsultuoja gydytoja ginekologė Jūratė Brazauskienė.

 

Paslauga

Kaina (Eur)

Ginekologo konsultacija

43, 44 Eur

Echoskopija

34, 75 Eur

Konsultacija su echoskopija

72, 41 Eur

Žiedas Milex gimdos palaikymui

72, 41 Eur

Žiedas Milex gimdos palaikymui su kremu

81, 09 Eur

 

Dėl kitų ALFA CLINIC akušerių-ginekologų atliekamų paslaugų teiraukitės telefonais: +370 67456004; 852430432.

 

Moters organų nusileidimas ir šlapimo nelaikymas gydomas įvairiais metodais: medikamentais, moterys operuojamos arba dedami gimdą palaikantys pesarai (žiedai).

Paskutiniu metu pradėti naudoti  nauji  pesarai, palaikantys moters vidinius lyties organus. Jie pagaminti iš geresnės kokybės sintetinių medžiagų. Juos nesunku prižiūrėti. Pesarus verta panaudoti moterims, turinčioms įvairių rizikos faktorių operacijai, sergančioms sunkiomis terapinėmis ligomis, tuo metu nenorinčioms operuotis. Juos galima pabandyti prieš operaciją, kad sužinoti operacijos efektą.

Todėl siūlome, esant įvairiems nusiskundimams, susietiems su moters dubens organų nusileidimu,  išbandyti pesarus kaip laikiną arba nuolatinę priemonę, palaikančią moters dubens organus.

 

Daugiau informacijos apie žiedus (pesarus) atsisiųsti čia

Vaikų odontologija

Veido estetika

      Kuo žmonės jauniau atrodo, tuo geriau jie jaučiasi. Vis dėl to senėjimas yra nesustabdomas procesas. Senstant kūnui, sensta ir oda – jos išvaizda ir savybės pakinta. Amžius, hormonai, saulės vonios ir rūkymas – visi šie veiksniai lemia raukšlių ir raukšlelių susidarymą. Oda pasidaro pažeidžiama ir ne tokia elastinga. Šiuolaikinė medicina gali pasiūlyti efektyvius būdus šioms problemoms spręsti: hialurono rūgšties ir botulino toksino injekcijas.

 

Hialurono rūgšties užpildų pagalba galima žymiai sumažinti arba panaikinti smulkias ir gilias raukšles: tarpuakių raukšlę, ,,žąsų kojeles“ aplink akis, nosies – lūpų raukšles, smulkias raukšlytes apie burną, įdubas lūpų kampučiuose, raukšles skruostų, smakro srityje. Taip pat galima padidinti lūpų apimtį, koreguoti kontūrą.

 

Mimikos (dinaminės) raukšlės susidaro susitraukiant veido raumenims, atsiranda horizontalios raukšlės kaktoje, pykčio/rūpesčio raukšlės tarpuakyje, ,,žąsies kojelės“ akių kampučiuose. Mimikos raukšlės dažniausiai pradeda formuotis jau jaunystėje ir su amžiumi jos gilėja. Botulino toksino injekcijos padeda laikinai sumažinti arba panaikint mimikos raukšles.

 

Procedūra

Kaina (Eur)

Skruostų formavimas ( abi pusės)

579-1159 Eur

Nosies – lūpų raukšlės užpildymas

nuo 348 Eur

Marionetės raukšlių korekcija

 nuo 290 Eur

Lūpų putlinimas

nuo 348 Eur

Kaklo raukšlių korekcija

nuo 319 Eur

Smulkių veido raukšlių užpildymas

nuo 377 Eur

Apatinės veido dalies armavimas (abi pusės)

 nuo 435 Eur

Kaktos raukšlių korekcija ( kaktos mimikos raumenys)

 174 Eur

Kaktos raukšlių korekcija ( tarpuakio raumenys)

174 Eur

Raukšlių apie akis korekcija

174 Eur

 

Naudojamos medžiagos: Juvederm Vycross Volift, Volbella, Voluma, Hydrate, Vistabel.

Judita Karužienė

Judita Karužienė

Peržiūrėti CV
Registruotis

Vidaus ligų gydytojas

Vidaus ligų gydytoja diagnozuoja ir gydo:

 • Kvėpavimo sistemos ligas (peršalimus, bronchitus, plaučių uždegimus, gripą ir kitas);
 • Širdies ir kraujagyslių sistemos ligas;
 • Virškinimo sistemos ligas;
 • Endokrininės sistemos bei medžiagų apykaitos sutrikimus (nutukimą, skydliaukės ligas, padidėjusį plaukuotumą ir kt.);
 • Šlapimo ir lytinės sistemos ligas (inkstų, šlapimo pūsles, šlapinimosi sutrikimus ir kt.);
 • Sąnarių, kaulų ir raumenų ligas;
 • Ausų, nosies, gerklės ligas.

 

Paslauga

Kaina (Eur)

Vidaus ligų gydytojo konsultacija*

23, 17 Eur

Pakartotinė vidaus ligų gydytojo konsultacija

17, 38 Eur

 

Dėl kitų „ALFA CLINIC“ vidaus ligų gydytojo teikiamų paslaugų teiraukitės telefonais: +370-67456004; +370-52430432      .

 

 

Aldona Veronika Gumbelevičienė

Aldona Veronika Gumbelevičienė

Peržiūrėti CV
Registruotis

Alergologas ir klinikinis imunologas

Gydytojas alergologas ir klinikinis imunologas diagnozuoja ir gydo alerginius susirgimus (atopinį dermatitą, alerginį kontaktinį dermatitą, alerginį rinitą, bronchinę astmą,  Kvinkės edemą, maisto, vaistų sukeltas alergines reakcijas, šienligę,  vabzdžių įgėlimų  ir kt.) bei ligas, pasireiškiančias sutrikusiu imunitetu  (pirminius imunodeficitus).

Įvertindamas paciento būklę ir jo ligos istoriją, gydytojas alergologas ir klinikinis imunologas įprastai skiria odos mėginius (odos dūrio (Prick) ir/ar laborotarinius tyrimus (iš kraujo), nosies sekreto ir skreplių citologinius (ląstelių) tyrimus. Odos mėginiai atliekami gydytojo kabinete ir atsakymas žinomas per 15-30 min.


Alerginių ligų gydymui gydytojas alergologas ir klinikinis imunologas taiko specifinę imunoterapiją, kuri gali visiškai išgydyti alergiją arba skiria gydymą vaistais.

 

 

Paslauga

Kaina (Eur)

Gydytojo alergologo konsultacija

23, 17 Eur

Pakartotinė alergologo konsultacija

17, 38 Eur

Diagnostinis odos mėginys

5, 79 Eur

 

Lentelėje pateiktos orientacinės kai kurių ALFA CLINIC siūlomų alergologo paslaugų kainos. Tikslią kainą gali pasakyti tik gydytojas dermavenerologas, įvertinęs individualią paciento sveikatos būklę, sudaręs gydymo planą.

 

Dėl kitų ALFA CLINIC dermavenerologo teikiamų paslaugų teiraukitės telefonais: +370 67456004; +370-52430432       

Neringa Buterlevičiūtė

Neringa Buterlevičiūtė

Peržiūrėti CV
Registruotis
 

© 2014 UAB "ALFA CLINIC"